Eğer büyük bir gazeteye yarın manşet atmak imkanı size verilseydi, biz yarın ne okuyacak olurduk?

Eğer büyük bir gazeteye yarın manşet atmak imkanı size verilseydi, biz yarın ne okuyacak olurduk?

gülelim eğlenelim : )

0|0
10|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• kıyamete bir gün kala bankalar kıyamet kredisi çıkarttılar. 1 gün faizli.. ekonomik krediler, sizde alın kıyamete borçsuz gitmeyin...:)

0|0
    0|0
  • Alakasız bir yorumu "En iyi cevap" seçtiğine göre senin gazete okuduğuna inansım gelmiyor. :)

0|2
    0|0
  • O köprünün direkleri...

0|0
    0|0
  • Yeni aldığımız bi bilgiye göre kıyamet kesin kopucakmış,cenabet cenabet gitmeyin diye pazar yerinde bedava duş imkanı sağlıyoruz :D

0|0
    0|0
  • öncelikle bu yaratıcı soru için tebrik ettim hatta bir de takla attım ama kimse görmedi tabiki her neyse... MANŞET: SENİ SEVİYORUM ..İSMİ.. ? daha ne yapayım ki ben...

0|0
    0|0
  • 21 Aralıkta Kıyamet ŞİRİNCE yi değil Bayburt tu ıskalıyormuş!

Bayburtta Otel olmadığı için vatandaşlar gelenleri evlerinde misafir ediyorlar..

Bayburtla Vatandaşların Yorumu; Bayburt, Bayburt olalı, Böyle zulüm görmedi!

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşının pipisinin olduğunu öğrenince kalpkrizi geçirdi :D

0|1
    0|0
  • Kıyamet iptal oldu :)

0|0
    0|0
  • Sss alooo bu memlekette sen gorsende gormesende 12.5 milyon engelli vatandas var ve ozgurce dolasamiyorlar bile yazardim.

0|0
    0|0
  • burası ODTÜ...

0|0
    1|0
  • valla ben oldum. güzel bir başarımın hikayesiydi. çok yakın bir zamanda hem de. haberin ne olduğunu yazmıyım da ifşa olmayalım :)

0|0
    0|0
  • Pak-MAYA kapış kapış

Has-MAYA satış satış

0|0
    0|0
  • Trafikte motorları fark edin yazardım.

0|0
    0|0
  • 21 ARALIK İZDİHAMI !

0|0
    0|0
  • atın intikamı!

0|0
    0|0
  • bu gazeteyi okumayın olurdu :) ilgi çekmek için ::)

0|0
    0|0
  • Geceden Reklam Alır Sabaha Onu Yayınlardım... İyi Getirisi Olurdu...

0|0
    0|0
  • SENİ SEVİYORUM GÖZDE!

0|0
    0|0
  • 10 yılda nereden nere ye yazardım

0|0
    0|0
  • Hiç Bitmeyen Maya Takvimleri

0|0
    0|0
  • annem seni çok özledim yazmak isterdim.. gülemedim ama yapmayı isterdim

0|0
    0|0
  • Şimdi sen sorunca aklım durdu görünyon mu düşünüyümde yazcam :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu gazeteyi okuyorsan bunun bir anlamı olsun anlarım ki şuan beni düşünüyorsun.. :D link

0|0
    0|0
  • engelli vatandaşlara sağlanan kolaylıkları kullanan düşünce engelli vatandaşlara caydırıcı cezalar geliyor. Çok uzun oldu ha. Alt başlık olsun artık neyse :)

0|0
    0|0
  • Roventa nın yeni çıkan saç maşalarının azizliğine uğrayan kız, saç maşasıyla erkek ceo nun saçını düzleştirdi :D,

öff çok saçma oldu ama napim artık idare edinn , ben terkedeyim bari burayı :S

0|0
    0|0
  • IAN SOMERHALDER ve kurduğu vakfı okurdunuz...

0|0
    0|0
  • Bu haberin başlığı sizden ;D

0|0
    0|0
  • şoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk çok sakin bu gün kim oldugu önemli olmasa gerek

0|0
    0|0
  • UYKU HERŞEYİN İLACI. 'UYUYUN'

0|0
    0|0
  • kızlar erkekleri cözdü o o o :)

1|0
    0|0
  • ADALETİN BU MU DÜNYA !

0|0
    0|0
  • Maya takipçileri için, maya astolojısı :p