İc bacak ve sarkan kol toparlanabilir mi?

Kiloluyum ve bacaklarim kalin. İc bacak sorunsalim var. Diyete baslicam bayramdan sonra. Ve yuruyuslere de baslicam. Arkadaslar egzersizlerle filan ic bacagimi inceltebilir miyim? Ve nasil inceltebilirim? Kollarimda kalin ve kalinligindan dolayi da sarkik. Onlari nasil toparlayabilirim. İncelir mi? Lutfen dalga gecmeyerek cevap verin.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Agirlikla calisirsan kollarindaki sarkma ve bacaklarindaki sarkma toparlanir sekle girer tabi diyetle birliklte yani fitnness yapmalisij

0|0
    0|0
    • yürüyerek olmaz mı dıyorusn? benım bı 30 kılo fazlalıgım var. ben bı 15 20 kılo verdıkten sonra spor salonuna gıtmeyı dusunuyorum. sıkılasmak adına ıste.

• Evet sorun olmaz. Korkma calis

• tesekkur ederm

Erkekler Ne Diyor 3

• Haftada 1 kilodan fazla verme fitness ağırlık daha da yardımcı olur ağırlıklarla çalışmak yağ yakimini hızlandırır

0|0
    0|0
  • Ic bacak icin "sumo squat" sarkan kol icinde herhangi bir triceps hareketini calisman faydali olur :)

0|0
    0|0
  • Kaç kilosunki

0|0
    0|0
    • Düzenli şekilde her gün 20 km bisiklete bin ben 1 ayda 8 kilo verdim sadece 25 gün boyunca hergun en az 15 km bisiklete binerek.

• evde bısıkletım var. genelde 15 20 dakıka bınıyorumm. oda ıste 150 calorı fılan oluyor

• Aşağı yukarı 90 dakika binmen lazım. Ben bide her gün Ben iki bardak taze sıkılmış portakal suyu içtim 9gle yemeği yerine.

Kızlar Ne Diyor 2

• Spor sadece spor

0|0
    0|0
  • guzellikbulvari.com/.../day79final.jpg bu hareket iç bacağı sıkılaştırıyor, ben denedim eskisine göre daha sert. Denemeni tavsiye ederim. Ben lastik top koyuyorum arasına :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...