Yalnızsın çıkar mısın?

Çok yalnızsınız ve bir ara kavgalı olduğunuz çocuk(okulun en popüleri) size çıkma teklifi etti çıkarmısınız?

0|0
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• çıkma teklif eden niye etmiş, madem popülermiş niye yalnızmış.. el altında dursun şimdilik diye mi düşünmüş...

sorgulamak lazım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• nolacak popülerle çıkıncaa..popülerler olan tabiri caizse marjinallerin çevresi geniştir arkadasım yalnızlığın dibine batarsın..ortamlara katılamazsın çünkü huylarını bilmiyorsun çekinirsin sana millet ezilmiş gözüyle bakmaya başlar..bırakın bu saçmalıkları yalnızsam yalnızım ve çıkacaksamda yalnız olduğum için değil gerçekten aşık olduğum için çıkarım..aklında bulunsun derim keyfin bilir..!

0|0
    0|0
  • madem bu soruyu sordun çocuğuda özellikle okulun en popüleri diye belirttin ki popülerlik göreceli bir kavramdır ve sen de buna en pekiştirmesini koyduysan zaten o çocuk seni etkilemiş bence naz yapmana gerek yok kabul et bir kaç ay takılırsın yalnızlığın geçermi sen karar ver onada:)

0|0
    0|0
  • Okulun en popüler çocuku bana "çıkma" teklif ederse ?

Du bi düşüneyim ..

Tiktak tiktak tiktak tiktak tiktak ?

İğrenç :(

0|0
    0|0
  • basına geldi anlasılan :)

0|0
    0|0
  • yalnızsın diye biriyle çıkman mı gerek illaki ya da okulun en popüleri diye...

hoşlanmadığım biriyle, kafa yapısını sevmediğim biriyle çıkmam...

0|0
    0|0
  • kavgalı iseniz sizinle gerçekten birşeyler yaşamak için birliktelik teklif etmez seni daha çok küçük düşürmek alay etmek için sana yakınlaşır ki şu çıkma teklifi olayına hala akıl erdiremiyorum nedir abi bu benimle çıkarmısın sözü hayırdır kardeş nereden çıkıyoruz merdivenden mi dese birisi ahanda kapak gibi cevap sana ne diyeceksin.. çıkma okulun en popüler çocuğunun işi gücü yok kavga ettiği kıza gelecek seni seviyorum diyecek olmaz öyle şey.. :)

0|0
    0|0
  • bu soru beni aşar :) kızlara yöneltilmiş kendimi senin yerine koyamıyorum o yüzden .)

0|0
    0|0
  • bi popülerlik merakı almış gidiyor gencleri hayırlısı

0|0
    0|0
  • çıkmaman için bir neden yoksa...

0|0
    0|0
  • Çık biraz popülerliğinde yararlanır tanınırsın ayrılınca acıkta kalmassan .d

0|0
    0|0
  • merhaba spora git, dansa yazıl, kış gunu tiyatro opera iyidir, sevdiğin bi romanla sıcacık evinde zaman geçir, mısır patlat online film izle ... yalnızlık iyi bi şey kendini tanıman için iyi ...

0|0
    0|0
  • isterse dünyanın sahibi olsun değer görecek bir insan değilse asla çıkmam ve yanlızığın erdemliğini yaşarım.

0|0
    0|0
  • Bişey hissetmiyosan neden çıkıcan ki sadece kendini kandırıcaksın boşuna zamanını harcıcaksın bence

0|0
    0|0
  • Yanlızlık iyidir ne dert ne tasa ne trip ne ask oh misss

0|0
    0|0
  • sizin bu yakışıklı erkek takıntınız tuhaf

0|0
    0|0
  • sırf yalnız olduğun için biriyle ilişki kurmak saçma bence

0|0
    0|0
    • insan bazen yanında birine ihtiyaç duyuyor .. karşı cinsten..

• orasıda öle..

• yalnızlığı bu kadar sorun etmeyin bence, yalnız olmak yanlış insanın yanında olmaktan daha iyidir, birazda ne istediğini bilmekle alakalı bu durum

• Yanlızlıgında ayrı bi tadı var bee :))

0|0
    0|0
  • hoşuma giden herkesle çıkarım görüşürüm :D

0|0
    0|0
  • eğer onu seviyorsam çıkarım

0|0
    0|0
  • Yalnızlığını gidermenin daha güzel ve akıllıca yolları var. Çıkma o çocukla.

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • cikmamak icin bir sebebin yoksa cikarsin tabi?

0|0
    0|0
  • böyle bir durumda o okulun en popüleri onunla çıkanda okulun en kaşarı oluyor işte...

0|0
    0|0
    • ne alaka..

• şu alaka. sen çıkmak olsun diye okulun en popüleri ile çıkarsan öyle olur. hiç çıkmak için çıkılır mı ?

Kızlar Ne Diyor 6

• Yalnızım ama önüme gelenle sevgili olmuyorum...

Yalnızlığın bile bir asaleti vardır...

1|2
    0|0
  • kavgalıyıdın ve şimdi senle sevgili olmak istiyor bana pek iyi niyetli gelmedi ama yinede sen bilirsin

0|0
    0|0
  • içimde hiç bir kıpırdanma sevgi yoksa çıkmam tabiki

0|0
    0|0
  • Hem kavga etmişiz hem en popüler... Kısacası benden uzak Allah'a yakın:d

0|0
    0|0
  • kavqalı isek kesin amacı baska der cıkmam

0|0
    0|0
  • çıkmam...hoşlanmıyorsam bana popüler gelmez o yüzden