23 yaşında saygın bir üniversitede 2. bölümümü okuyorum biseksüelim ve bunu çevremdeki çoğu insandan saklamam

23 yaşında saygın bir üniversitede 2. bölümümü okuyorum biseksüelim ve bunu çevremdeki çoğu insandan saklamam gerekiyor utandığımdan değil tamamen insanların düşüncelerine önem verdiğim için sadece yakın cevremle paylaşıyorum ve bu yuzden belki de uzun süredir bir kız arkadaşım olmasını istememe ragmen yalnızım. normalde yalnızlığı seven bir insanım ama son zamanlarda yalnız olmak çok zoruma gidiyor özellikle de mutlu çiftleri gördükçe. Ve bu yuzden üzülerek söylüyorum ki sanal ortam üzerinden resmen arayıştayım. Tek tesellim eger ben burdaysam benim gibi birilerinin de burada olacağını dusunmek . Fakat şuana kadar düşüncemi ispatlamış değilim. Bu arayışlarda tanıştığım kişilerle sosyal statü farkı ciddi anlamda rahatsız ediyor beni ama yine de fırsat vermek istiyorum insanlara. Sizce de davul bile dengi dengine mi yoksa iki gönül bir olunca samanlık seyran olur mu?

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Samanlık seyran olmaz. Sosyal statü maddi problemlerden bile daha ciddi bir problem. Herşeyden önce şunu unutma en uzun süren aşkın bile bir ömrü var. O aradan çekildiğinde iki insanı bir arada tutan şey kişilerin birbirlerine olan saygı ve sevgileri. Tabi statü farklarında yüksek statülü taraf bunu problem etmediğinde diğeri aşağılık komplexine girmezse yine iyi fakat herşey problem oluyor işte. En basitinden çay içişi bile batıyor bir süre sonra insana. Tabi burada varsayımlardan bahsediyorum. Seni tanımıyorum sonuçta.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• şu elemanla konuş anladığım kadarıyla 2 tane bisexuel kız arkadaşı var link .. bu tarz cinsel tercihleri yadırgamıyorum ama anlamıyorum da .

1|0
    0|0
  • bi bayanın biseksüel olması alışıldık bi durum değil ama kimse kimsenin duygularını yadırgayamaz buna kimsenin hakkı yok dilerim hayatın her daim mutlu huzurlu geçer ve aradığın yanlızlıktan kurtarıcak insanı kısa sürede bulursun . kendine cici davran . kal sağlıcakla .

0|0
    0|0
  • hayırlısı be gülüm

0|0
    0|0
  • tercihlere saygı

0|0
    0|0
  • Birini bulursam yönlendiririm sana

0|0
    0|0
  • Kız olsam ilk sana :D

0|0
    0|0
  • bencede saklama. bi arkadasım vardı cok yakındık adam herkese gay olduğunu söylüyordu cok cesurdu. birgün kaldıramadım bu kadar erkek o..sp.u olmasını görüsmemeye karar verdim. her gördüğüne atlıyordu abaza :D

0|0
    0|1
  • tawsiyem gir güzel bi siteye lez_bursa nickini yap zaten onlar seni bulur ama dikkat et erkek olmasın :D ama senin düşüncen başkasınınkinden daha önemli sıkma canını işin şakası tabi

0|0
    0|0
  • Sen bisexsuelim demişsin ama ben lezbiyenim ve benim gibi lezbiyen bayanlar arıyorum desen daha inandırıcı olurdu.. erkeklerle çok için yok sanırım… ayrıca burasıda partner arama istesi değil o da ayrı konu..

0|0
    0|0
  • cinsel tercihlerini değiştirme adına birşeyler yapmayı düşünebilir yapılabilecek birşeyler varsa doktorlardan yardım almayı deneyebilirsin sana tek tavsiyem bu yönde olur

0|0
    1|0
  • bi elin nesi var iki elin sesi var <3

1|0
    0|0
  • neysen osun saklamana gerek yok

0|0
    0|0
  • tıbbi yardım almayı düşündün mü..?

1|0
    2|0
  • tam hayalimdeki gibi :D biseksüel kızlara bayılıyorum.. tabii yanında mutlakaa kız ekürisi olmalı :)

0|0
    0|0
  • bizim mahallede bi pakize abla var onu sana bağlimmi

0|0
    0|0
  • kiz olsaydim sana veriridim.hee

0|0
    0|0
  • dengi dengine birisini bulcan tabi bu senin için biraz zor

0|0
    0|0
  • İnsanlara fırsat vermek önemli aga

0|0
    0|0
  • Bence kötü bir şey hatta berbat bir şey yapma

0|0
    0|0
  • bence 2 biseksüel bir olunca cehennem bayram eder :) hollanda yolun acık olsun.

0|0
    0|0
  • roots, hotdog ve cold ile yeterince rekabet içindeyiz bide sen geldin :(:(

0|0
    0|1
  • en güzelin iyapıyorsun keşke herkes öyle olsa

0|0
    0|0
  • erkek arıyo olsaydın belki bi şans verirdim sana :))

0|0
    1|0
  • Çakala bak ya soru sorma ayagına partner arıyor yanlış sıtede arayıştasın canım Burası abaza dolu sana iş çıkmaz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Düşüncen doğru olabilir ama yöntemin yanlış.

0|0
    0|0
  • Okullarin lgbt kulupleri vardir. Ben birkac defa gittim. İnsanlarla tanistim. Kulupten cikip bara gidip egleniyorduk. Basklariyla tanisiyorduk. Herkes yalnizlik cektigi icin daha sicakkanlilar. İclerinde sevgili olanlar, ayrilanlar falan da oldu. Gayet sicak ve samimi bir ortamdi. Okulunda oyle bir kulup var mi arastir.

0|0
    0|0
    • bilkentte de var ama ne yazıkki fuckbuddy bulunan bi ortama dönmüş durumda...

• O zaman farkli ortamlara gir. Odtunun de vardir illaki :-). Ayrica psikiyatra git diyenlere de inanamadim. Umarim cocuklari escinsel olmaz.

• Valla bende bisexim ama hiç böyle bangır bangır bağrınmadım. Olmadı mı olmuyor gülüm.Senin sanırım adam gibi bir ilişkin olmamış.Ama yinede böyle de olmaz yahu.İnsanları gözlemle ona göre özelden arkadaşlık teklif et falan yani :S

0|1
    0|0
  • " Bu arayışlarda tanıştığım kişilerle sosyal statü farkı ciddi anlamda rahatsız ediyor "

sosyal ve kültürel statüsü olan biseksüel aranıyor.

0|0
    0|0
  • Buradan arama bence ya:/ Gerçekte nereden bulunur bilmiyorum ama.

0|0
    0|0
  • Sende kalsın.İnsanlara söylemene gerek yok.Takıl kafana göre tatlım.

0|0
    0|0
  • ''Ben Ankara'dan Mehmet. Tanışmak isteyen varsa gelsin'' diyenle aynı konumdasın.

0|0
    1|0
  • denemek isterim

0|0
    0|0
Yükleniyor...