Bir geldi bir geçti anlamadım... Bu davranışının altında yatan sebep sizce ne olabilir?

merhaba..kardesimin okuluna durumu için ziyarete gitmiştim..orada öğretmeninin biriyle ayaküstü konuştuk ertesi aksam beni facebook ta arkadas olarak ekledi,ardından muhabbet basladı hayatında biri varmı diye sordu bende sordum yok dedi..böyle 20 gün falan konuştuk günde yüz mesaj atıyordu neredeyse baya ilgiliydi yani.sonra bigün günlük hayatta sinirlimisin diye sordum kız arkadasım sinirli olmadığımı sölüyor dedi,sasırdım tabii..ayrılmak üzereyiz ne yapayım sence diye sordu bide..sonra sen neden sasırdın sölesene dedi bende karsılılı bi ilgi var zannetmiştim deyince ben sana hiç öyle bakmadım dedi ardından zamana bırakalım dedi ertesi günde hiç görüşmeyelim dedi sebebini sordum ble olması gerekiyor dedi..aradan bir ay gecti dün faceden silmiş mesaj attım neden diye öyle olması gerekior boşver dedii..yannii bi geldi bir gectii ne oldu anlamadım,bu davranısının altında yatan sebep sizce ne olabilirrr?psikolojim bozulduuu düşünmekten:((

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• senle tanıştığında arayış içerisindeymiş bu arada başka birini bulmuş açıklaması bu

0|0
    0|0
  • önce seni istedi sonra başka bir öğrencinin ablasını

0|1
    0|0
  • Şerefsizmiş kısacası, üzülmene değmez...

0|0
    0|0
  • hayatına bir anda giren şeyleri bir anda çıkıyorsa eğer onun arkasında durmam bırak gitsin.

tek derdim bu olsa keşke.

0|0
    0|0
  • Senin gorus ve dusuncelerin ona uymadii sekerr

0|0
    0|0
  • seni gerçekten sevmemiş

büyük ihtimal

gönül eğlerdirmek istiyormuş senle

0|0
    0|0
  • bence o arkdasca yaklamıs sana sende kendı kendıne gelin güvey olmussun gıbı bı durum var :)

0|0
    0|0
    • iyi ama kıskançlıklar falan yapıoduu ne bileyim iştee geldiğim gittiğim yerleri bile sorgular olmuştuu...

• zaten baslangıcta sölemedi ki yok hayatımda kimse dedi sonradan söledi biri olduğunuu(zaten çok iyi biinsansın deyip duruyoduu bnde öğrtmnim zaten görsellikte sorun yokk problemisölese iyiydii..

• sevgılısı oldugu halde yok dıyorsa uzak durcan

• FArklı beklentiler olabilir mi ?

0|0
    0|0
  • Adamın sevgılısıyle sounları varmıs senı yedek kontenjana almıs barısınca sepet havası olmussun bu kadar basıt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sana sadece dostça yaklaşmış besbelli.senin kırılmandan incilmenden korkmuş olacakki uzak durmayı tercih etmiş.bence bu olayın üstüne pek gitme.kendini harap edecek yada psikolojini altüst edecek bir durum yok.

0|0
    0|0
    • keske sizin düşündüğünüz gibi bir durumm olsa ama bence sewgilisiile arası bozuktuu düzeltince sutladııı..karaktersizz

• niye kafaya takıyorsunki.böyle insanlara yol ver gitsin.

• seni yedekte bekletmiş- asıl istediğ kişiyi elde edince senle işi bitmiş. yapışkanlık etme- kimsenin mutluluğunu bozma - kendine yeni hedefler ara

0|0
    0|0
  • iyide sen boşu boşuna gelin güvey olmuşssun ki böyle bişey hissettiysen dahi ilk adımı ondan beklemeliydin

0|0
    0|0
    • zaten ilk kendii ekledii nettten numaramı kendi istedii,hayatımda biri olup olmadığınıı özellikle sorduu ,günde yüz mesaj atıodu abartısızz,sonra ne oldu birden anlamadımm..

• başka bir veli bulmuştur çokta takılma.)

• hiç düşünme. asıl o kişi dengesizmiş. salak herif ya sanki oyun oynuyor manyak. sinir oluyorum böylelerine. değmez bile düşünme

0|0
    0|0
  • kesinlikle sevgilisi varmış ayrılmış gibi olmuşlar o aradada senden hoşklanmış.. sonra kız geri döndü galiba o yüzden soğumuştur. boşver hiç üstüne düşme bence karaktersiz biriymiş.. düşünme hiiiççç..

0|0
    0|0
    • çokk haklısınızzz,böle karaktersiz bi adam geri dönse ne yazarr...döner zaten sıkılınca yineee..!

• :S baya bildiğin yanlış anlamışsın sen adamı hacı :S

1|0
    0|0
  • Aşık olmşsun sen ya.is

0|0
    0|0
  • ne saniorki kendini..delimi ne..

psikolojin bozuldugunu anlayabiliorum ama bozma hic degmez..

0|0
    0|0
Yükleniyor...