Bisiklet sürmek güclendirirmi?

Bisiklet surmek guclendirirmi yoksa dayanikliligimi arttiriyo surekli bisiklet suren biriyim son zamanlarda hep agir viteslerde kullanip kendmi zorluyorum. Sizce faydasi olurmu spora gitme gibi bir sansim yok. Bacaklarim ince degil kendim zayifim ama kalin olmasi onemli degil benim icin sadece guclu olsun istiyorum.

0|0
415

En İyi Erkek Görüşü

• Bence baya faydalı bir spor, ben çok yararını gördüm zamanında.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Bisiklet sürdüğünde bacak kasların ciddi şekilde gelişir ve kalınlaşır ağıt viteste zorlamana gerek yok normal kendini yormayacak şekilde sür çünkü bacak çalıştıkça güçleniyor zaten

0|0
    0|0
    • Ağır vites daha işe yarar.
      Yıllardır bisiklet kullanırım.

• Eyvallah abim.

• Bende oyle yapyruz ztn yokis yukari gucim yetmedgnde mecburan vitesi dusuruyorum :)

• Quadlarını uzatır, kondisyon kazandırır. Enlemesine hacimlendirmez.

0|0
    0|0
  • Sonradan ronaldo gibi bacağım var nasıl düzeltirim diye buraya tekrar gelmede :)

0|2
    0|0
  • elbette bir kası ne kadar zorlarsanız güç direnciniz artar bunu sizde zaman diliminde fark edersiniz bırakın sizi çevreniz fark eder

0|0
    0|0
    • Hmm yani agir viteste kullandkca guclenirim ozaman

• Kalcalarini siklastirir

0|0
    0|0
  • Hiç tavsiye etmem geçen bir kız bana bir soru sordu çok bisiklet sürüyormuş bacakları kaslı olmuş resmini gösterdi nasıl bu kaslardan kurtulurum diye sorup diyordu.. Sen güçlendireyi derken bacaklarını kaslı yaparsın sonrada pişman olursun eminim...

0|0
    0|0
    • Uzun boyluyum bacaklarimin kalin olmasi rahatsz etmez beni zaten cokta ince sayilmazlar :)

• yok yaa itici durur inan ki bırak bacakların öyle kalsın.. Senin bacakların kilolumu ki

• yağlı bir biri olmadıgımdan öyle kilolu değiller

• Bacak kasların güçlenir...

0|0
    0|0
  • Sürekli bisiklet sürersen işe yarar.

0|0
    0|0
  • Dayanıklılıgı artırır.

0|0
    0|0
  • güçlendirir tabi ki devam et

0|0
    0|0
  • Bende hep suruyorum. Ama kendini yormaman daha iyi zorlama sonra agrilar baslar. Sen normal stabil yap. Normal yasayan birine gore hem omrunu uzatir. Hemde saglikli olursun.

0|0
    0|0
  • Bacakların incelmez bisiklette, basenlerin erir ve bacakların kas yapar.

0|0
    0|0
    • Bacaklarim. incelsn istemyrumki ztn uzun botlu biriyim brazdaha kalin olabilir :)

• Anladım, spor yap işte sıkılaşmak için.

• vaktım olmuyokı bisikletide işe ve üniversiteye giderken sürüyorum abimin evde ağırlıkları var onlarda çok ağır geliyo bana :/

• Evet güçlendirir

0|0
    0|0
  • Genellikle kardiyovasküler antrenman olarak geçer ancak belden aşağıdaki kaslarıda güçlendirir. Dayanıklılığı zaten kardiyovasküler egzersiz arttırır.

0|0
    0|0
    • Hem dayaniklilik hemde gucmu artar

• Dayanıklılık artar, güç sadece bacaklarında artar

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...