Hayatınıza dair sırlarınızı paylaşabilir misiniz?

Arkadaşlar soruyu gizli soruyorum sizde mümkünse gizli cevap verin. Hayatınıza dair sırlarınızı paylaşabilirmisiniz? Sanane falan demeyin ama lütfen, bende paylaşıcamm

Güncellemeler:
herkese benden +1 :D
Teyzemin kızını hırsızlık yaparken gördüm, diğer kuzenimin evinden altınları ve parayı çalıyordu, benim daha önce ki altın bilekliklerimin nereye gittiğini yeni anladım :(

0|0
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• Anam sır kelimesi ile kurtlar vadisi replikleri peş peşe söyleniyor mu hala yaaa :) İtiraf ediyorum ben bitti sanıyordum böyle 2 kişinin bildiği sır değildir. Racon değil kafa kesiyoruz gibi replikleri kullanma dönemini. Ne kadar ümitliymişim meğersem :)

1|0
    0|0
    • Ya bırak allasen ne bitmesi, Türkiye burası millet kendini Polat zannediyor hala :D

• Kışkırtma :)

• Sen de deme o zman napim :)) ne diyim başka limanlara artıkk

Erkekler Ne Diyor 26

Kızlar Ne Diyor 9

• sen önce bir paylaş bakalım... sonra sıra bize gelsin :)

1|0
    0|0
  • yok öyle bir sırrım :DD herşeyim ortada benim :P:DDD

1|1
    0|0
  • bnce sır tek kişinin bişldiği seydir

1|0
    0|0
  • Paylaşmam..

0|1
    0|0
  • İtiraf ediyorum ben pembe sıçıyorum:(((

0|0
    0|1
  • Sırrımı kimseyle paylasmam.

1|0
    0|0
  • Neye fayda

1|0
    0|0
  • 1 yıl oldu hala onu seviyorum yerine kimseyi koyamıyorum onu çok özlüyorum hala dönmesini istiyorum ve gururumdan ilk adımı atamıyorum çünkü beni çok üzdü ve yıllar sonrada dönse affetcem onu O benim sevdiğim ilk adam !

2|0
    0|0
    • Neden sen bi adım atmıyosun? Yazık bu kadar severken ayrılık acısı çekmeye değermi

• çok üzdü onca yaptıgım fedakarlıkları görmedi onu sevdiğimden adı gibi emindi onsuz yaşıyamıycagımı sanıyordu hep ben attım bikerede o adım atsın !

• ben evli birine aşık oldum onu çok seviyorum

1|0
    1|0
Yükleniyor...