Erkekler ne hisseder bu durum karşısında? Bir nebze de olsun canını yakabilir miyim?

2.5 sene süren bi ilişkinin sonunda kötü bir şekilde ayrıldım sevgilimden ve birlikte olduğumuz bu zaman süresince hayatımdakiherşeyi mahvetmeyi başardı ayrıldıktan sonra gerekenleri yapıp ufak müdahalelerde bulundum hayatında ama bu benim için yeterli değil birşekilde intikam almalıyım ve canını yakmalıyım onun.en yakın arkadaşını net üzerinden ekledim konuşmaya başladık ve benimeski sevgilimle aynı bölümdeler. çocuğa senin kaldığın yeri okuduğun bölümü görmek istiyorum dedim buraya kadar herşey normal oraya gidicem okulunu görücem ama işte sorun şurada eski sevgilim beni en yakın arkadaşının yanında görünce tepkisi ne olacak yada ne düşünecek bu şekilde bi nebze de olsun canını yakabilir miyim ?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• çocuğun kişiliğine bağlı :) umrunda olmayadabilir.. bence hiç girme böyle şeylere.. hem bu sinirle arkadaşlarıyla konuşman adının kötü bir kelimeyle yakınlaşmasına sebep olabilir.. kızlarda her zaman ağırbaşlılığı sevmişimdir.. terkettiğim bi sevgilim vardı 2 yıl önce, hiç bişey demeden tamam dedi, zoruna gitti çünkü.. ve hala aklımdadır ne yaptı diye.. eğer senin yaptıklarına benzer bişeyler yapsaydı çok çok daha farklı düşünürdm..

0|0
    0|0
    • terkettiğin sevgilinin bedenini,ruhunu,ailesini,psikolojisini mahvetmediysen tamam deyip sakin olması normal karşılanabilir ama saydığım bu nedenler varsa haklı göstermez mi bu beni?

• %100 haklı yapar..

• hak verdiğin için teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 10

• sanmam erkekler duygularıyla pek hareket etmezler ama iki erkek arasında düşmanlık başlayacaktır o kesin

0|0
    0|0
  • Çok fena koyar onu söyliyim ayrıca o yakın arkadaşıylada arasında sorun çıkabilir ama tepki vermez seni görünce yani sessiz kalır

0|0
    0|0
    • inşallah benimde temennim o yönde bakalım :)

• iyide o çocugun günahı ne yazık degilmi ona ya üzdügün insanı yani kullandıgın insanı Allah çok seviyosa ve o çocuk sana ah etse ne olcak, yapma boşver başkasından intikam alıp unu üzücem diye belkide senden gerçekten hoşlanan birinin canını yakacaksın

0|0
    0|0
    • aracı olan insanla aramda bi bağ yok henüz yeni konuşmaya başladık ve karşıdaki insan ilk kez konuştuğu bir kıza hemen numarasını verip yanına davet edebiliyorsa o insandan masumluk beklemem ben,kul hakıının ne demek olduğunu çok iyi biliyorum çok şükür bugüne kadar kimseyi üzmedim

• sen bilirsin

• ne olur biliyormusun...

eğer eski sevgilin aklı başında biri ise ikinizide bir anda siler geçer. bidahada yüzünüze bakmaz.

0|0
    0|0
    • eski sevgilimle zaten konuşmuyoruz şuanda benim yüzüme bakıp bakmaması önemli değil artık

• yahu ne bu intikam meleği olma ihtiyacı.. salla gitsin hayat güzel, ondan intikam almak için harcıyacağın zamanı başka hobilerinde yada zevklerinde harca.. bence böyle..

0|0
    0|0
    • eğer bir erkek senelerdir hergece gözyaşı döktürdüyse ve değer verdiği çoğu şeyi alıp gittiyse o kadın intikam alır eninde sonunda

• evet ne desen bişey bulacağım ve ben sana ne anlatsam sen beni anlamayacaksın arkadaşım :)

• Bence değmez bile uğraşmaya çünkü biten bitmiştir.Ama şöyle bir şey var erkekler öyle bakmıyor olaylara senin canın daha fazla yanar

0|0
    0|0
  • Dikkat et arada kullanılan sen olma. Bide o arkadaşın ne günahı var güzelim . La valla ben birtürlü çözemedim şu kadınların mantığını ya

0|0
    0|0
    • aradaki arkadaş beni seviyo yada körkütük aşık değil kaldıki sadece eski sevgilim beni gördüğü gün orada olacağı sonra kapanacak bu konu

• sen bilirsin :)

• Kendini de küçük düşürürsün bu durumda

• İntikam için uğraşırken hala onu düşünüyorsun. Senin ihtiyacın olan onu düşünmemek.

0|0
    0|0
    • onu düşündüğümü inkar etmiyorum ama nefretim sevgimden büyük

• Her şekilde eğer hayatına devam etmek istiyorsan, nefret veya sevgi farketmez onunla ilgili tüm duygulardan kurtulman lazım. İnsan bazen bir şeye takılıp kalıyor ve çevresindeki fırsatlar, güzellikler hiç birşeyi görmüyor. Biraz gözlerini aç hayatına devam et.

• Senin de canını yakabilir dikkat et derim başka türlü birşey dene

0|0
    0|0
    • o benim canımı hiçbirşekilde yakamaz artık :) başka ne deneyebilirim ki

• Ne gerel var ki zararlı sen çıkarsın seni oyuna getirir bu düşünce..

• arkadaş doğru söylüyor :)

• yakarsın yakarsın intikam kötü olmuş :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkadaşım, eski sevgilinin canını yakmak için aracı yapacağın insanın ne suu günahı var... Sen onun umrunda değilsin ve bence hiçbir şekilde canını yakamayacaksın. Eğer o senin umrunda olmasaydı ne yaparsa yapsın gülüp geçerdin değil mi? Bu durumda sana gülüp geçme ihtimali çok yüksek ve üzülen yine sen olursun. Bir erkekten intikam mı almak istiyorsu, affet ve unut, yoluna devam et...

0|0
    1|0
    • aracı olan insanla aramda bi bağ yok henüz yeni konuşmaya başladık ve karşıdaki insan ilk kez konuştuğu bir kıza hemen numarasını verip yanına davet edebiliyorsa o insandan masumluk beklemem ben,eski sevgilimle aramızdaki ilişki ise çok farklıydı ayrıldıktan sonra evet belki çocuk gibi davrandık ama her fırsatta birbirimize ulaşmak için canlarımızı yaktık unutamadığını biliyorum o yüzden ama o anki tepkisini bilemiyorum malesef

• çocukça bi hareket ebnce

0|0
    0|0
  • Senin hakkinda kotu dusunmesine neden olabilirsin bilmedigin sularda yuzme derim

0|0
    0|0
    • benim hiçbir kötülüğüm olmadığı halde önyargıyla davranan bi insan şuan ne düşünürse düşünsün sadece biraz hatırlatma yapmış olacağım inş bi aksilik çıkmaz

• Bence boyle birseye hic kalkisma derim yinede sen bilirsin

• ben hiç sevgili bulamıyorkan sen hiç utanmıyor musun insanların kişiğiği ile oynuyorsun

0|0
    0|0
    • tanımadan yargıladığın için hak veriyorum sana ama eğer uzaktan bir göz olup yaşadıklarımı görme şansın olsaydı emin ol destek bile olabilirdin

Yükleniyor...