Lütfen artık biri yardımcı olsun?

Haftaya tatile çıkıcam ve bacaklarım hala kalın 2 sene önce zayıf ince bacakları olan ben şimdi belimde baldırımda kalın en sevmediğim şeyler. Millete imrenerek bakıyorum artık fitnesa gittim diyet yaptım squat dediler dizimin üstünde ufak kas olunca bıraktım yapmadıgın spor kalmadı daha napabilirim artık ümitsizliğe mi kapılmaya baslıyım pantolon giydiğimde baldırım çirkin durması saten işkence bütün kıyafet alışverişimin içine sıçar artık biride çıkıp desin istiyorum "bunu bunu yaptım erittim" diye. Lütfen biri yardımcı olsun. :(

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi yani ne desem bilemedim ablacım. Tatile çıkınca orda daha iri şeyler goreceksşn rahat ol yanii.

0|0
    0|0
    • Onları biliyorum ama bana kıyafetler yakışsın eski haline gelsin istiyorum

• Canım benim böyle ufak şeylere takma. Belki senin hayatını değiştirecek o insan şu an bulunduğun ebatlardan hoşlanıyordur. Belki onunla çok mutlu olmak varken zayıflayıp başkasıyla mutsuz olacaksın. Belki tatilde şansa bir yarışmaya katılıp o ebat sayesinde birinci olacaksın. Orada fenomen olacaksın. O yüzden pozitif bak olaya. Mesela benim burnum çok buyuk. Bende belki birgun bir devlet buyuğu gelip şu buruna bir kopru yapalım der de istimlak eder bende oaranın altında kalırım diye bekliyorum. O yüzden burnumu seviyorum :)

• Sağolasın :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Diyet yapacaksın Lamiaaa, başka çözümü yok. Spor da yapacaksın tabi ama sonuçta aldığın kalori harcadığından fazlaysa asla zayıflayamazsın.

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz

0|0
    0|0
  • Spor ve dengeli besinlerle yapabilirsin aslında.

0|0
    0|0
  • takma kafana çok aşırı bir kalınlık yoktur emin ol :D

0|0
    0|0
  • ip atla ip sonra gel bana teşekkür et bekliyorum :D

0|0
    0|0
  • ölmezsin valla :D

0|0
    0|0
  • Profiline baktım hiçte kalın değil?

0|0
    0|0
  • düşük vites yüksek kadans bisiklete bin

0|0
    0|0
  • Yakınlarda marangoz yok mu, bir hizara gir çık

0|0
    0|0
  • Bolca yuruyus tek çözüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayaklarini omuz hizasinda ac ellerini boynnda tutus dirseklerin acik olsun omuzlarina yakin yani sonra otur kalk yapabildigin kadar yaphergun yap ama yaptiktan sonra ya dus al ya da belden asagina su dok yoksa agrir her yanin

0|0
    0|0
  • fitness işe yaramalıydı ne kadar süre gittin bıraktın ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor...