Aşağıda belirttiğim gibi bir erkek düşünün ve fikir verin bana dostlar

uzun bir ilişkisi var. ilk defa bu kadar uzun bir ilişki yaşıyor ve alışkın değil. normal bir kişiliğe sahip ancak internet üzerinden kızlarla konuşmayı seviyo mesela sevgilisi varken kızı eklio kız siz kimsiniz diyor tanışmak için eklemiştim diyo çocuk ta sonra ne kız ne çocuk yazıyor sonra sevgilisi diyor ki çocuğa sen çapkın mısın çocukda benim uzun bir ilişkim varsa kimseyle işim olmaz ... ne bu şimdi hadi bunu da açıklayın

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• cocuk abaza. hem elindekinden sıkılmıs hemde kaybetmek istemiyor. aynı zamanda da gördüğünü kacırmak istemiyor. ama kronik abazalık vakkası.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• arayıştayım sıkılmak üzereyım birini bulabilirsem bana eyvallah bulana kadar buralarda ol. yeterince açıktır umarım.

0|0
    0|0
  • :))) avını bekleyen timsah misali olmuş sabırla bekliyor karşısına çıkacak ilk güzel kızla ilişki yaşamaya başlar

0|0
    0|0
  • alışkanlık olmuş daha önce uzun ilişkisi olmadığı için hep yedekte bir kız bulundurmaya alışmış.o yüzden böyle.

0|0
    0|0
  • internet üzerinden kızlarla konuşmayı, tanışmayı alışkanlık haline getirmiş sanırım. kızlarla konuşması aldatmak sayılmaz bana göre. kaldı ki uzun bir ilişkisi varmış.

0|0
    0|0
  • Saman altından su yürüten tip bu ya :)

0|0
    0|0
  • sevıyor olabılır ama alıskanlıkları da olabılır bu alıskanlıklardan sen vazgecırekcsın onu

0|0
    0|0
  • vay ıbıne..:) karaktersız ..

0|0
    0|0
  • ateyizzler buyrun ?

0|0
    0|0
  • yavşak tip =)) suyu yürütmeyi beceremeyen tip =)

0|0
    0|0
  • Tam erkeğin O.su bu :) aman dikkat

0|0
    0|0
  • sohbet etmeyi seven biridir olamazmı art niyeti olmayabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu erkek sosyal ağ vebası hastalığıan kapılmak üzere- salgın bu. bir sürü ilişkiyi yok eden yüzyılımızın vebası. tek yolu internet faturasını ödememek ve interneti iptal etmek

0|0
    0|0
  • Onu aldatmaktan saymıyor demek

0|0
    0|0
Yükleniyor...