Bir derbi daha, bu sefer basketbol.

bügün saat 20.30 Fenerbahçe Ve Galatasarayın basketbol erkek takımlarının maçı var iki takımda son maçlarda formda mutlaka izlenmesi gereken bir maç olarak görüyorum benim görüşüm ev sahibi avantajıyla takımın yavaş yavaş oturmasıyla fenerbahçenin 1 adım önde olduğudur ama tabiki çok zor maç olacak

Basketbolu takip eden arkadaşlardan bu maçla ilgili görüşlerinizi alabilirmiyim?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• görüşüm yok :)

görüşsüzüm :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ''Belki FB yenerde geçenki derbideki hazır ezberlediğim fanatik sözleri söyleme şansı yakalarım'' diyen Fbliler için, kaçnılmaz fırsat.

Not; GS

0|0
    0|0
  • İyi olan kazansın. ( Fenerliyim )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• maçtan önce yorumlamak isterdim ama favori gördüğüm taraf kazanmış

0|0
    0|0
  • iki takımı da sezon başından itibaren bir çok maçta takip ettim. fazla uzatmadan kısaca yazmaya çalışalım. galatasaray daha bir takım görüntüsü çizerken fenerbahçe bireysel oyunlar üzerinde gidiyordu. fenerbahçe ülkerin kurduğu kadro sezon başı itibariyle beni fazlasıyla heyecanlandırdı ancak ciddi uyumsuzlukları var. fenerde skorer oyuncu eksikliği göze batıyor. oyun kurucularının yaşadığı sakatlık ile fazlasıyla sarsıldılar. iki haftadır iyi görüntü veriyorlar formdalar. fenerin oyuncu kadrosu ve ev sahibi avantajı ile maçı kazanmasını bekliyorum maçın kilit oyuncusu da bogdanovic olacaktır.

0|0
    0|0
    • kesinlikle aklımdakini okudun fenerin tek dezavantajı ribaund problemi yok fazla veriyorlar gs bunu değerlendirebilcek bir takım özelikle hücüm ribaundlarını alırlarsa fenerbahçeyi çok zor durumda bırakbilirler

• sheldon williams nba nets te oynuyordu ozamanlar en verimsiz oyunculardan biriydi sonra bir ara kulüp bulamayınca basketbolu bıraktı bostan ozamanlarda uzun sıkıntısı çekiyordu perknslerin sakat olduğu zamanlarda tekrar basketbola döndü ordanda avrupaya chlaon a geldi orda süre sıkıntısı yoktu ama ordaki performansı iç açıçı gözüküyor zaten onun alınma amacı riabund ve savunma sertliği 4 numarada ilkanla paylşır bu şekilde emiride daha iyi kullanırız bana sorarasan vasat bir transfer

• bana sorarsan ne vereceği belli olmayan bir trasfer ama eldeki imkanlara göre bütçe sıkıntısına göre alınalbilecek bir oyuncu hendirixle ilgilieniyorlardı 1 milyon bay out olunca bunu aldılar dediğim gibi ondan 20 sayı atması beklenmiyor savunma sertleşsin ribaund toplasın yeter

• ıkı takımda kalıtelı ama fener ev sahıbı normalde o kadar etkılemez basketbolda bu oyunu ama turkıyede daha cok etkılıyor goksenınde sakatlandı GS da ama tabıkı GS kazansın ıstıyorum

0|0
    0|0
    • aralarındaki maçlarda etkiliyor ya geçen sene fenerbahçenin sahasındaki maça gitmiştim bizim takım kötüydü ama yinede taraftar baskısyla kazandı

• futbolda oldugu kadar olmasada etkılıyor profesyonel olmak lazım duygusal degıl

• Fenerbahçe avantajlı ama Ergin Ataman işi biliyor..G.Saray kolay vermez maçı, bence bir adım önde olan G.Saray.Beşiktaşımızı satıp gttiiği için kızgınım Ergin Atamana, başarısız olması en büyük dileğim ama G.Srayda da büyük başarılar kazanacaktır...Maçı kazanan takım en fazla 3 sayı farkla kazanır..

0|0
    0|0
  • Parkede sahada her zaman her yerde en büyük Cimbom!

Maç ortada geçecek gibi görünüyor. Ben takımıma güveniyorum. Ancak maç sonucu için yenen tarafın çok fazla fark atamayacağını düşünüyorum. Mak5 fark olur diye düşünmekteyim

0|0
    0|0
  • fenerbahçe alacak

0|0
    0|0
Yükleniyor...