Aldatıldığınızı öğrendiğiniz zaman ne yaparsınız?

aldatıldığınızı öğrendiğiniz zamn intikam almak için hiç bşy yokmuş gibi mi davranırsınız yoksa o dakika ortalığı ayağamı kaldırırsınız

0|0
4152

En İyi Kız Görüşü

• intikam soğuk yenen bi yemektir beklerim hayattan nefret ettirim .. herşey ağır ağır ama etkili bi şekilde altın vuruşu yaparım .

6|2
    3|3

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 52

• ne kötüsü süper bişey aldatılmak, ne kadar içeri kaçarsa o kadar zevk verir...asdsadsadas nediyosun bacım sen?

0|0
    2|0
  • ararım bir daha beni ne ara ne sor nede cevremden birini ara derim. asla yüz yüze görüşüp bitirmem kendime hakim olamayabilirim ne ona ne kendime zarar vermemek için en iyisi bu. ne bana ne cevreme yakışmaz öyle biri intikammı alıcam olan olmuş neyin intikamı. bir dahada görmem görüşmem hayatıma kaldığım yerden devam ederim

murat bi 35.lik daha getir.

0|0
    0|0
  • intikam kendi egonu tatmin etmek içinyapılan bırseydır..

ben aldatıldım ya.. 1,5 yıllık bir ilşki idi sonrada affedip 1,5 yıl daha devam ettık :) olan bana oldu öğrendiğim gece tokatladım elleriyle yuzunu kapadıgında ellerine vurmustum kıyamaıdm canını yakmaya :))

Sonra neden tokat attım dıye duvara vurdum parmagım kırıldı :D

kalbımın kırılması yetmıyormus gıbı :D ıntıkam aldım mı? aldım ama onun hala bundan haberı yok.. bırlıkte oldugum kızla aynı masada bıra ıcırdım yemek yedırdım gulduk eglendık sonraa o kızı cok sevdım cok ıyı bır kız dedı :D kızda onun ne halt ettıgını cok ıyı bılıyodu bana Allah ondan Razı olsun ;)

şimdi olsa ne yaparım ? hayatta aynı seyı yapmazdım gecerdım karsına gulerdım :D basar gdıerdım :D

İntikamla falanda uğrasmam gerek yok :D

0|0
    0|0
  • hiç birşey yapmam.öylece çeker giderim.ne bir tek söz söylerim ne bir söz söylemesine izin veririm.ve öyle bir otururki içine kendi ayağıyla tıpış tıpış gelir yalvar yakar özür diler.o zaman da onuruyla gururuyla oyuncak gibi oynarım ağır konuşurum.iyice dibe iterim.bizzat test ettim onayladım ;)

1|0
    0|0
  • beni evde başka bir kızla basmasını sağlarım. (mutlaka çıldıracaktır)

0|0
    0|0
  • çıkarım karşısına söylerim yediği naneleri inkar edemez.sonra derhal ayrılırım.eğer çok pişmansa yeniden başlarım.pişman değilse veya pişmanmış gibi yapıyorsa bir daha geri dönüş olmamak üzere yol veririm.çok çok güvendiğim bir insansa bir daha aynı şekilde güvenmem.

0|0
    0|0
  • Ortalığı ortaya kaldırırdım.

0|0
    0|0
  • Eve giderken falan bi yerde kıstırırım güler yüzle soteye çekerim orda onu sözlerimle döverim fiziksel bişeye gerek yok .

0|0
    0|0
  • son kez birlikte olurum,aldattığını bildiğimi sölerim,üstümü giyer çıkarım.or.spu muamelesi çekerim.

0|0
    0|0
  • :) fevri davranmamak gerekir.. önce yol vereceksin onun düşeceği zamanı sabırla bekleyeceksin.. ne güzel tekmelenir o!

0|0
    0|0
  • bittiğini söylemek için bile aramam yada aradığında cevap vermem. yol veririm ki benden uzak olsun. çok da sakinleşemediysem bi sefere mahsus kelime seçmeden ve her hangi bir ön hazırlık yapmadan doğaçlama yapardım yüzüne karşı...

0|0
    0|0
  • Veda sevişmesi ve sonra kavgalı bir ayrılık <3

1|0
    0|0
  • Aldatıyorsan kadına asla belli etmeyeceksin. Kadının şerefsizi de düşman başına intikam almak için gider sütçüye bile verir.

0|0
    2|0
  • aldatılmama ihtimal yok çok pis sezerim ortada bişeyler döndüğünü de oldu ki aldatıldım ayrılırım kasmaya gerek yok sonra bi ara canım sıkılırsa intikam alırım

0|0
    0|0
  • Kendisine sessizce terkederim. Ona verebileceğim en büyük ceza onu bu dünyada bensiz bırakmaktır!

0|0
    0|0
  • hiç umursamam ama hiç beklemediği bi anda öyle bi tokat vururumki eşşektem düşmüşe döner

0|0
    0|0
  • Kızı boğarım.

0|0
    0|0
  • Aldatılırsam, silerim.

0|0
    0|0
  • ispatını yüzüne vururum..

0|0
    0|0
  • Aldattın mı Derim evet Der tamam derim daha da ne mesaj nede telefon görüşmesi hattımıda değiştiririm..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 40

• Aldatılmaktan daha da kötüsü daha da fenası eşşek yerine konmak. Kadın bir acayiplik hissettiğinde "siz kadınlar saman altında iğne ararsınız, ilk başlarda iyisiniz sonra birden dişinizi göstetrirsiniz" felan diye felsefe yaparlar ya...hem suçlu hem güçlü psikolojisi ile yağ gibi üste fırlamak...asıl koyan bu oluyor - yoksa kızın biri bacağını açmış sevgilimin altına girmiş-bana koyan bir şey yok...öyle yedek lastik çok var -hangi birini kafaya takacan zaten.. ama sevglinizin sanki siz durduk yere trip atıyormuş gibi sanki siz paranoyakça kıskanıyormuşsunuz da yüzünüzü asıyormuşsunuz gibi savunmaya geçip üst perdeden sızlanmalarına maruz kalmak - en gıcık kısmı budur.

0|0
    0|0
  • vereceğim tepki duruma göre değişebilir:

örnek 1:eğer aldattığını kendim öğrenirsem, yani başka biriyle iken benim yanımda olmaya devam ediyorsa; onun için kötü olur.

örnek 2:eğer aldatmış ama sonrasında bunu gelip bana anlatmışsa mesela özür dilerim ama onu seviyorum, ayrılalım gibisinden sadece ayrılırım

0|0
    0|0
  • Bu kadar çok aldatıldığını bile bile aynı adamla hayatına devam eden kadın varken, yorumlarda yine bu kadar çok terkederim, giderim, mahvederim yorumları ''bekara eş boşamak kolay'' lafını hatırlatıyor bana ve başına gelmeden konuşmak kolay diyorum. Ben ne yapacağımı bilemem sadece herkes gibi kalbim çok kırılır ve elbet Allah tarafından hesabı sorulur, bunlardan emin olabilirim sadece.

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yokmuş gibi davrananların sabırlarına hayran olurum.

1|0
    0|0
  • hiçbir şey yapmam yol alırım sadece sonucta o kişi sana değer vermiyorsa aldatır sen ondan intikam alsanda pek bir sonuc alamazsın zaten

0|0
    0|0
  • ben hiç sabırlı degilim ama intikam soguk yenen bir yemektir bir plan yapıp ödetilebilir ama en güzeli allaha havale edip o kişiden uzak durmak olur herhalde..

0|0
    0|0
  • http://www.youtube.com/watch?v=0WxDrVUrSvI bu tarz bi şey yapmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Bir daha suratına bakmazdım yoksayardım. İntikam, uğraşma tarzı şeyler pek bana göre değil.

0|1
    0|0
  • o dakikaa ortalığıı ayağaa kaldırırıımm :)

0|0
    0|0
  • Susar hiçbişey söylemeden terkederim. Sebepsiz bıraktım sansın sürünsün it.

0|0
    0|0
  • çeker giderim arkadaş

0|0
    0|0
  • Benim olan bir şeyin başkasının olmasına dayanamam piskopata bağlarım gider o kadını öldürürüm sevgilimdende intikam alırım

0|0
    0|0
  • o dakika ortalığı ayağa kaldırırım.

0|0
    0|0
  • Bkz; '' Soda şişesi''.

1|1
    1|0
  • ortalığı ayağa kaldırır ve sonra nedenini öğrenirim onun yaptığıyla ceza vermem ozaman benim farkım nerede kalacak orada biter

0|0
    0|0
  • Sadece neden yaptığını sorarım.Cevabını alsam da almasam da çeker giderim.Bir daha geri dönmemek üzere...

0|0
    0|0
  • öyle biri varmıydı hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • yo onu düzeltmeyi yola getirmeye çalışırım

0|0
    0|0
  • aldatil mayi hak etmeyecek birseyim yoksa

yandi yilda üc kere kacamagim olur

0|0
    0|0
  • İntikam için beklerim tabiki. Yanına kar mı bırakacağım beni kandırmasını? Asla..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    20
Yükleniyor...