Futbol taraftarı olmak sizce aptallık midir?

Futbol oynamak kabulum, sporunu yap hatta iyi bisey, ona bisey demem, ama profesyonellerin para kazandigi ve kendileri disindakilerini bence hic ilgilendirmeyen galibiyet ya da maglubiyetlerinden etkilenmek de neyin nesi? Bence sabriyi ya da messiyi delicesine yermek ya da ovmek kasimpasanin ya da fenerbahcenin pesinde hayatini tuketmek tam bir gerizekalilik. Sorum su, bana katilan var mi?

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

• Takim tutmuorum ama bence tutmak aptallik değil..nezaman tuttugun takim icin savas cikaritsan holiganlik..ozaman aptallik..cunku futbol spor..kavgaya sebep olmamali

0|0
    0|0
    • Bence parani vaktini enerjini bu faydasiz ise harcamak da aptallik.. Bu konuda omur tuketenler var bi de onlari hele hic anlamam..

• :)

Kenideri mutluysa sorun yok bence..ama baskalarina zarar verirsen sorun var

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Bi tenis macini izliyorum bi futbol macini izliyorum. Seyirci kalitesi ortada :) kendini bu denli paralayip, etrafa zarar vermek buyuk aptallik.

0|0
    0|0
  • Taraftar olmak cok ayrı bişey .. insanın içinden gelen takımın yendiğinde sewinmek yenıldğinde üzülmek çok farklı seyler .. byle düşündüğn için senin adına cok üzüldüm ...

0|0
    0|0
  • Taraftar olmak değil, holigan olmak aptallıktır bence

0|0
    0|0
  • Dozunda ise sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Hastalık derecesinde fanatik olmak aptallık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• takım sevdası karşılıksız en güzel sevdalardandır.Futbol aşktır

0|0
    0|0
  • Çok sarmak aptallık bence de. Ben çektim, oğlum çekmesin diye onu uzak tutmayı planlıyorum :))

Taraftar olmak değil de detayda yazdığın gibi etkilenmek aptallık diyelim.

0|0
    0|0
  • taraftarim izlerim ama hayatini futbola odaklamak kadar salakca bisey yok

0|0
    0|0
  • Bunun arkasında olan kişi ve kurumları araştırmak lazım;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...