Simit bölgesini eriten hareketler?

Arkadaşlar vücudum düzgün ama sadece simit bölgelerimde fazlalıklar var. Şimdi konu simit bölgesi olunca hareketler çok sınırlı insan ne yapacağını şaşırıyor. Bir karın, bacak değil ki birsürü hareketi olsun. En iyi eritenler hareketler hangileridir sizce?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sırt üstü uzan bacaklarını bükmeden ve Birleşik bir şekilde 10 cm. civarı havaya kaldır dayana bildiğin kadar bekle karnında yanma hissediyorsan doğru yoldasın

1|1
    0|0
    • Bu hareketten 20 kere yapıyorum hep ya ben spor yapan bir insanım ama bu karnı çalıştırıyor ben özellikleri yanları çalıştıran hareket istiyorum

• bak sırt uztu yat izleri kendine cek sonra elerinle topuklarına dokun bır sag bir sol
      bir sopra al omuzlarına koy ucalrınan tut belinden bır saga bir sola don

kaanlazayiflama.blogcu.com/.../7689952

buraya bak

• aa çok teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• simit bolgesi ne ya? :O ilk defa duyuyorm bacim.

0|0
    0|0
    • yanlar bebeğim yanlar :)

• aaa bak güzelmiş bu

Erkekler Ne Diyor 4

• çayda şekeri kesecen

1|0
    0|0
  • kesin bir hareket bak bu dedğim spor salonlarında sopa var lastikli lastikeri ayağına takıyosun sopayı boynuna koyuyosun sonra bir sağa bir sola belden döneceksin hergün yaptığın spora bunu ekle salona gitmiyosan ellerini kafanın arkasında birleştir yine aynı şekilde belden bir sağa dön bir sola öyle devam et eritir

1|0
    0|0
  • Şu kucukken halka cevirmece vardi onu yapmalisin

0|0
    0|0
    • hulahop. o bel değil mi yavrum

• 2 sene yüzmeye gittim şimdi bıraktım ama :)

• sonradan sardılar dört bir yanımı diyosun

• Bölgesel zayıflama yoktur, sıkılaşma vardır.

0|0
    0|0
    • iyide vücudum iyi zayıfım ve sıkıyım ama yanlarım fazla bölgesel bir sorunum var. Bölgesel zayıflama yoksa nasıl öbür bölgelerim zayıf ama yanlarım var.

• İllaha okuycam yani tamam bakacağım teşekkürler

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• simit ne ya

0|0
    0|0
    • yanlar işte :D

• özel at söyleyim ;)

• bende özelden sana six packlerimi atıcam :P

Yükleniyor...