İlk defa buluşacağınız kızın üstünde ne olursa etkilenirsiniz?

ilk defa buluşacağınız kızın üstünde ne renk bi elbise olursa daha çok hoşunuza gider ve ya ne tarzda bi kıyafet olmalı etek. spor. süslü falan nasıl olmalı saçlar falan

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• çok süslü olmamalı öncelikle. sade ama şık olmalı hafif bir makyaj fazla abartıya kaçmayan bir elbise olabilir ya da (ortama bağlı gerçi ama...) kot pantolon üstüne şirin bir kazak da olabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• kırmızı ve siyah ağırlıklı olursa iyi olur. gerisi çok önemli değil

0|0
    0|0
  • Seni hiç görmedik ki sana ne yakisacagini bilelim

Mesela benim askım a çuval gitse yakışıyor Allah yaratmış vermis tüm güzelliği

0|0
    0|0
  • fazla açılırsan konuşamazsın benden söylemesi...

ister istemez gözler kayar :) rahatsız olabilrsin

kızlar genelde erkekleri denemek için çeşitli oyunlara başvuruyorlar :)

elbiseden daha çok bana davranış biçimi ve samimi olmak daha önemli

0|0
    0|0
  • Etek ve dar kot olabilir. Fazla spora kacmadan giyinsin. Mango'dan takilsin mesela.

1|0
    0|0
  • Mevsime yere havaya gore degisir. Sonbaharda krengi tonlar baharda acik renkler.. Ozellikle bi renk tercihinde bulunmak bence sacma, ask moda dinlemez, dogallik ister..

0|0
    0|0
  • Her zaman nasıl giyiniyirsa öyle olmalı.seksi ise hoş gözükmek için kapalı olmasın oldukları gibi olsunlar.üstündekini yakıştırdıktıktan sonra ne giydiği önemli olmaz

0|0
    0|0
  • Blur song 2 çıktı radyoda bu soruyu okurken çıplak olursa etkilenirim diyorum o zaman şarkının etkisiyle.

0|0
    0|0
  • yani mevsim olarak düşünürsek yazın beyaz ve üzerinde küçük çiçek desenleri olan bir elbise dikkat çekebilir :)

0|0
    0|0
    • kış mevsimindeyiz :D

• yazı daha çok severim :) açık tenli bi bayan için mavinin koyu tonu bir kazak ilgimi çekerdi :) saçlar düz olmalı ayrıca :)

• kızın tipii boyu posu ten rengii göz rengi öenmli :)

0|0
    0|0
    • tipime guveniyorum :D

• saçların uzunn ve düzse ne giyersen giy yakışır bence ;) ama spor giy derim o ne tarz giyiniyor :)

• Spor takılmanı tercih ederim

0|0
    0|0
  • erotik şeffaf bi elbise

0|0
    0|0
  • sade giyinimli olmalı

0|0
    0|0
  • yüzü fiziği güzel olsun elbiseye göre değer verilmez insana

0|0
    0|0
  • Kizin ustundekilerle ilgilenmem

0|0
    0|0
  • etkilenmem için üzerinde hiç bir şeyin olmaması lazım sanırım:(

0|0
    0|0
  • Yakışan bırsey olması yeterlı kendısıne ona yakıştıktan sonra her şekilde etkılenırmkı ben.

0|0
    0|0
  • kesinlikle cıktıgım kızın gothic olması şart

0|0
    0|0
  • şuan tezekten entari giyse üstüne atlarım o dereceye geldim

0|0
    0|0
  • Spor olursa dar eçofman tarzı saçları da toplu olacak şekilde

0|0
    0|0
    • spor giyen kızlar hoşuna gidermi erkeklerin yoksa hanım hanımcık mı daha çok sevilir

• bu nasıl :D link

• Böyle de değil yani hani tatlı bi kız misali aynı zamanda zor bi kız havasında..Beni eklersen daha ayrıntılı knselam istersen ?

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...