İnternetten tanıştığınız birisine güvenir misiniz?

evet internetten tanıştığınız birisine ne kadar güvenirsiniz... söyledikleri inandırıcı gelirmi veya siz kendinizi oldgü gibi tanıtırmısınız yada farklı biri gibi mi gösterirsiniz... internet üzerinden aşık olunabilirmi veya oalanınız varmı... nasıl güvendiniz...

Güncellemeler:
Ask olarak sormadım aslında burDa tam anlamıyla. Sadece guvenilebilirmi diye sordum. Hepinizin dediği gibi temkinli olmak lazım.

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

• Zor ama zamanla evet belki güvenebilirim.. bi ara facebooktan eklemişliğim bile var kendisini ;D

Düzgün biri çıktı neyse ki ama bi daha o riski almam...

0|0
    0|0
    • Duzgunluk kişiye göre değişir. O senin duzgunlugundur. Hemen arkadaşlıktan çıkarma sansin olması böyle bir riski göze almana sebep olmuş. Silmek en kolayı gerçi:)

• Karşımdaki insanın fotograflarımı indirip kullanma ihtimalini gözönüne almışsam ve o kötü birşey yapmamışsa ,bu karşımdakinin de düzgünlüğünü gösterir.

• Valla Allah iyilerle karşılaştırsın inşallah. İkizler burçları güvenilmez oluyormuş. Dikkatli olmak lazim

Kızlar Ne Diyor 12

• Insan kendi dogrusu kadar güvenir desem illada gecerli olmamaya bilir allah kolaylik ve hayirlisini vesin!

0|0
    0|0
  • İnternetten yada normal hayattan ne farkeder? Tanıştığım kimseye tam anlamıyla güvenmem.Denerim,davranışlarına bakarım,kişiliğine bakarım.Ancak öyle kazanır güvenimi.Sözlerle davranışlar tezat oluşturmamalı.

0|1
    0|0
    • normal hayatta hal hareket nispeten daha fazla belli ettirir kendini diye dusunuyorum

• İnternetten diye önyargılı olmamak gerekir onu söylemeye çalıştım.Benim için dışarda tanıştığım birinden bir farkı yok çünkü.Ama değerlendirmek açısından dediklerin daha kolay sonuca götürür.

• tabi ki herkese farklı birini tanıtıyorum=) hayal dünyam çok geniş =) gerçek benle çok süre sonra tanışıyorlar genelde, inanma! güvenme!

0|0
    0|0
    • su sitede kiz olarak gorunuyorsun belki de erkeksindir mesela...

• olabilir kim bilebilir ki. aynadaki suretimi bir tek kendi gözümle kendim görebilirim. diğerleri gereksiz;)

• Yüzyüze görüşecebileceğim bir insansa güvenirim tabi ki..

Eylülbaşak mesela onunla yüzyüze görüştüm ilk defa netten pişman da olmadım :)

Yirim :)

0|0
    0|0
  • evet tabiki.. daha temkinli olmak şartıyla.. ben denedim oldu :P

0|0
    0|0
  • internet den biri ile tanıstgımda ona güvenmem hemde asla :) onu yüzyüze grmek için bulusmayı terch ederm yani tanıstgn biri ile cannlı bi şeklde grsmeden uzun uzun görsmem ... eger grsme imkanım yoksada güvenmem tabiiki... alakayı keser gderm

0|0
    0|0
  • normal arkadaşlık ise bazı noktalarda güvenirim . ama aşk konusunda güvenemem .hem çevremizdeki insanlara bile güvenemiyoruz sanaldan ilişki yürütmek bence çok zor

0|0
    0|0
  • bence olunmaması gerekir biz dürüst davransak bile karşı tarafa hep şüphelenerek bakmalıyız adından tutun yaşadıgı yere kadar herşey yalan olabilir, şizofren bile olabilir. dikkat olmalsın

0|0
    0|0
    • insan kendine guvenebiyor... karsidakine nasil guvenecek... ta,m sizofrene baglamak gerekir sanal tanismalari

• ben şimdiye dek bi kişiyi tanıdım ona da çok güveniyorum muhabbetimiz sanki yıllardır var gibi

.

0|0
    0|0
  • reelde de görüşmem lazım

0|0
    0|0
  • sevgilim de var arkadaşlarım da..yüz yüze baktığım insandan daha güvenli ve samimi olabiliyorlar..

0|0
    0|0
  • Adi ustunde sanal!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hepinize güveniyorum...yazın banka hesabım ve internet şifrelerim...asdasdas

0|0
    0|0
  • Birader ben gerçek hayatta bile temkinli yaklaşıyorum buradan kimseye güvenilmez o aşk meşk konusunda.

0|0
    0|1
  • Evi üzerine yapmışlığım var <3

0|0
    0|0
  • çoğu kişi tiyatroda olduğu için pek güvenemem

0|0
    0|0
  • Hiçbir insana kolay kolay güvenmem, internetin pek bir önemi yoktur benim için. Kendimi olduğum gibi göstermeye çalışsam da göstermek istediklerime... olduğumdan kötü bir imaj çizmişimdir genelde. İnternet aşık olduğum insana ulaşmak için bir vasıta olmuştur benim için, ama hiç internetten birine aşık olmadım.

0|0
    0|0
    • İnternetten birine aşık olmak kötü değildir, belirteyim.

Yükleniyor...