Sizce hangi vücut güzel?

1.57 boyundayım, 21 yaşındayım
56 kg mi
52 kg mi
48 kg mi

56 kg olup bol yağlı olup yiğit mi gözükmek. Yoksa 52 kg olup az göbekli olup az yağlı olup zayıf mı olmak yoksa 48 kg olup sıfır yağ oranında ufak tefek gözüken kızmı?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 7

• 52.. Tahta giibi olmamalı

0|0
    0|0
    • Erkeklere bak sen :)

• Buradaki söylenenlere çok inanmamalısın..
      Bence kilon gayet iyi.. Ama yok sıkılaşmak istiyorum diyorsan kilo kaybı olmadan sporla da bunu yapabilirsin.. Göbeğinde gider.. Ama ekstra diyet yapıp kendini kasmana gerek yok bence..

• Tamam canım

• Pfffff neden foto yok çok can sıkıcı

0|0
    0|0
    • Evet çok sıkıcı, bende başkasında okurken çok sıkılıyorum haklısın. Ama şöyle demek istedim. Ben kısayım malum, ama kilolu olunca biraz daha uzun ve yiğit gösteriyorum yani 56 kg
      Ama şu an 52 kgyim, gören ufak tefeksin zayıfsın diyor fakat, göbeğim var ve yağlarım var
      Ama ben 48 olup yağ oranımı düşürsemmi diyorum. Ama öylede çok kısa ve ufak tefek gözükcem
      Senin bu üç kızdan hangisi gözüne hoş gelir uzaktan görsen

• Canım bence ortalama iyi 48 kilo senin iiçin ideal

• O zamanda ufak tefeksin diyorlar

• 48 tatlm.

0|0
    0|0
  • 48 iyi boyun kisa kilolu olursan iyice bodur olursun

0|0
    0|0
    • Yok bodur durmuyor ki, daha yiğit gözüküyorum ilginçtie. Ama zaten 56 çok değil ki

• Haklısın, zarif olucam kim ne derse desin ;) ufak tefek diyorlarda

• İyidir ufak tefek merak etme 😉

• 52kg ;)

0|0
    0|0
  • 46 olmalısın

0|0
    0|0
  • Ben 21 haziran 52.5 kiloydum 5 günlük diyetle 49.5 indim 1 haftalık diyet yaptım sonra 48.5 indim şimdide 48 kiloyum sporda yaptım tabikide

benim boyum 156 olmasına rağmen şu an 48 den memnun değilim 46 kilo olmak istiyorum seninde 47 olman lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...