Hoşlandığınız biri güldüğünde gözünüzde çirkinleşiyor mu?

hoşlandığınız biri kız/erkek güldüğünde çikrinleşiyormu gözünüzde hiç?

ben hep hoşlandığım veya çekici dedğim erkekler güldüklerinde iyice itici oluyor yüzleri çikrin ouyor greniyorum :/

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• Gülmemek iicn zor tutuyorum kendimi. lanet diş tellerim. Yeter ki dişlerimizden cıkarsınlar her istediklerini yaparız söz sözzzzz :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Konsolos köpeği gibi asık suratlıyımdır beyb

0|0
    0|0
  • Kendini gülerken görsen kendin de itici gelirsin merak etme :D

Zira bana hiç bi zaman gülen insan itici gelmez neden gelsin ki ne kadar güzel bişey aa tipsize bak nasıl gülüyormu diycem bide

0|0
    0|0
    • bende kendime itici geliyorum zaten ama genelde herks guleni begenir ya. ben itici bluyorum :) ben gib dusunen varmi diye sordum.

ben hoslandigim cekici buldugum biri ni gulerken guldum cirkinlesti booyle..bugunde derste yakiskli couk bi espiri yapti gulduk ona baktm oda guldu ama cirkinlesti :S

• hadii canım nasıl anladın ki ya çok güzel numara yapıyordum ben burda :D:D:D

• :)

• terkettttt

0|0
    0|0
  • ne iticisi be gunes dogmus gibi oluyor her yer aydinlaniyor gozumde

2|0
    0|0
  • ağır kelimeler kullanmışsın.. kız arkadaşım gülünce dünyann en şeker yaratığı oluyor. ben güldürüyorum ama sonuç bende işlemiyor acayip birşey oluyom yaaa :))

0|0
    0|0
  • Espirisine değilde gülüşüne güldügüm çok insan var etrafımda..

1|0
    0|0
  • sçtım ben hep gülüyorum ve gülünce hoş olmuyo

1|0
    0|0
    • ama hoslanmadigim bi cocuk guldugunde tatli olur :) sorun o degil iste. sorun benim hoslandigim cekici buldugum kisinin guldugunde iitici ve crkin gelmesi :)

• gulunce dislei isildar gozlei kaybolur bence cok sempatik oluyor kizlar <3

0|0
    0|0
  • fabrikasyon hatası olabilir. bi kalibrasyon ayarı yap

0|0
    0|0
  • Adama çaktırma bari.

0|0
    0|0
  • kız arkadaşlarımı güldüklernde hep daha bi sevmişimdr :D şirin oluyolardı yani hep

0|0
    0|0
  • Gülen insan çirkinleşemez.

0|0
    0|0
    • vallahi ben hep yakisikli diye baktiklairmi gulerken yakalaidgimda itici geldi :S

• ııııiiğğğğ öyle birini görürsen birdahaki sefere kezzap at suratına :D

0|0
    0|0
  • şimdiye kadar olmadı çok şükür.

0|0
    0|0
  • mukemmel erkek yoktur yavrum bakımlı kadın vardır guluse takılma o kadar

0|0
    0|0
  • Bence o içten gülmeyi yakalarsanız tamamen samimi gelir ve hoşlanırsınız

0|0
    0|0
    • icten guluyor ama guldugunce yuzu gozu cirkinlesiyor :S

• bakmiyorsun demek istedin snirim :) cunku onu yakiskli bulurken guldugunde itici olyor cirkin oluyor. nasil kalp gozu bu :D

• Ama yakısıklı bulurken aynı zamanda için bi thuafta oluyordur yani.. Gülmesi o kadar mı çok geriyor seni ?

• göz altı torbaları ortaya çıkıyor ama iğrenmiyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kişiden kişiye değişir. Ben erkek arkadaşımın gülüşünü çok çekici bulurum mesela.

0|0
    0|0
  • gerçekten sevsen o dediklerinin hiç biri olmaz

0|0
    0|0
    • dogru galiba.. ama yakisikli hos diye bakiyorum yuzlerine bir anda bi komik bisey oluyor gulduklerini gordugumde nebilim surat cirkin gelior yzume :S

• Oyle guzel gulenler var ki su sitede.

İstersen soyleyeyim kim olduklarini akslsjskjsjs

0|0
    0|0
  • güzel gülen erkek diye bir şey var , evet.severing <3

0|0
    0|0
  • sevdiğim çocuk gülünce dünyalar benim oluyorr yaa :((

0|0
    0|0
  • dişleri güzelse hoşuma gider

0|0
    0|0
  • sevgilim güldüğünde böyle haykırarakta gülse dünyalar benim oluyor ooyyş gülüşünü yediğim.

1|0
    0|0
  • Benim sevgilim ayi gibi guler, ve ben ona hep daha da asik olurum... ASK BOYLE BIRSEYDIR...

1|0
    0|0
  • o gülünce canıma can katıo :)

3|0
    0|0
  • gülüşten gülüşe fark var diş yapısıyla da alakalı. ama dişleri sapsarıysa obooooo

0|0
    0|0
    • disle alakasi degilde yzu gozu cirkinlesiyor :S bu bana nasl cekici gelmis diyorum

• Neden dişleri mi kötü?

0|1
    0|1
    • dişleri çürükmüş :) güldüğündede tam öndeki iki büyük dişinin arkasındaki tartaruslar bile gözüküyormuş :)

• ben gördüm senin o hoşlandığın çocuğu sümüğü felanda akıyor sürekli eeeaaağğğğkkk :D

• suusus yaaaa : DD :D

Yükleniyor...