Hoşlandığınız kişinin sizin hakkınızdaki düşüncelerini nasıl öğrenirsiniz?

Birisinden çok hoşlanıyorsunuz fakat olumsuz bir cevap vereceğini düşünerek kendisine açılamıyorsunuz.Bu durumda hoşlandığınız kişinin sizin hakkınızdaki düşünce ve varsa duygularını nasıl anlarsınız?

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• bence bunu düsünmekle ugrasma güzel kardesim kızı ayarlarsan kendisine sorarsın aksi durumda saten önemi yokki:)

0|0
    0|0
    • Haklısın.İnsan karşı taraf açılamadıktan sonra hep kendi kendini yer.Ama diğer taraftada açıldıktan sonra olumsuz bir cevpala yıkılacağını ve o kişiyi tamamen kaybedeceğini düşünüyor.

• tesekkürler cins kardesim. yasasın cinsiyet kardesligi:)

Kızlar Ne Diyor 5

• hissederim ben zaten

1|0
    0|0
    • Peki hoşlandığınız kişide sizin gibi çekimserse ve duygularını dışarı vurmayıp içinde yaşıyorsa.Çok yanaşmayıp aradaki mesafeyi her zaman ki gibi koruyorsa

• link Bence bunu oku..

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler.Linkteki açıklama çok yardımcı oldu özgüvenimi fazlasıyla yerine getirdi.

• Yardimci olduysa ne mutlu bana.. Bol sanslar

• Öğrenmem, hissederim.

0|0
    0|0
  • ne uraşicam gider konuşurum ben asla çekinmem yani.

0|0
    0|0
    • Buna gurur mu denir bilmiyorum fakat olumsuz bir cevap lamaktan ve onu tamamen kaybetöekten çekiniyorum.Aşkta gurur olmaz lafını doğru bulmuyorum.Karşındakinin senin için bişeyler beslediğini bilsen işte orda hersey değişir.

• en iyisi konuşmak en azından denedim dersin.

• Sanırım bu konuya gelen cevapların ortak kararı kendisine bi şekilde açılmam.

• ogrenirsen bana da soylede soyle dusundum:

arkadaslarina sorarak.

arkadaslarina senin hakkinda laf acip ne dusunuosun sunun bunu hakkinda derken seni de gstermeleri..ve o kisinin dusuncelerini ogrenmek ama bu herzaman guvenli de olmayabilir.

belki onlara hava aticam diye IGRENNC de diyebilir icinde firtinalar varken.

yada ona biri senin ondan hoslandigini soyleyip ondan gelen tekiye bakmak. baktin bi durum yok yine mesaj yolalrsin o soyleyen kisi ya ben yanilmisim o kisi sen degilmissin der durumu kurtatir :D

bbaska gelmio şu an aklilma

0|0
    0|0
    • Hoşlandığınız kişi başka bir ülkede gurbetçi ve doğal oalrak ordaki arkadaşlarıyla tanışmıyorsunuz.Fakat birgün döneceği yer sizinde yaşadığınız memleketi.Bu durumda ne önerirdin :)

• Söylediklerinizi dikkate alcam.Fakat vereceği cevaplardan biri birbirimizi pek tanımıyoruz zamana bırakalım yada ben şu an için kimseyle sevgili olmayı düşünmüyorumda olabilir.Sanırım burda kendisine açılmak ve kaderimizi yaşamaktan başka biley kalmıyor.

• oyle cevap verecegi ihtimali varsa ozaman seni daha cok tanimasina izin ver ve acele etme.. tanisin guvensin ayni sekilde sende onu tani, belkide duusndugun gibi degildirr farkli yonlerini gormus olursun. hatta sana sadece arkadas gzuyle bakiorsa belki karakterine bile asik olur. ama tipin ona hitap etmiyorsa ister cambaz ol ipte yuru olmaz derse olmaz. ama belli de olmaz... hemencik acilma o halde tani tanit sabirla yakinlas

Erkekler Ne Diyor 2

• yalaşır...

0|0
    0|0
  • yakınlas sohbet etmeye basla yavas yavas herşey gelişir zaten sana karsı hisleri varsa

0|0
    0|0
    • Hoşlandığım kişi farklı bir ülkede gurbetci olduğundan yalnız nette görüşebiliyorum.Sohbetimiz gayet sıcak espri ve gülücüklerle geciyor.Fakat çekimser biri olduğundan mesafeyi hep aynı tutuyor.

• sen biraz ileri gitmeye calıs yakın olmaya belkide senden 1 adım bekliyo

• Haklısın galiba ..

Yükleniyor...