Sevgilinizi çok seviyorsunuz ama işten dolayı da ona ayıracak vaktiniz yok. Bu durumda ne yaparsınız?

başka bir şehirde yaşıyosunuz iş için ankaraya geliyorsunuz ve orda bir bayanla tanışıp sevgili oluyorsunuz sonra işten ayrılıp kuzenlerinizle otaklaşa iş yapıyorsunuz onun şirketinde çalışıyorsunuz eviniz yok çok fazla geçiminizi sağlıyacak maddi durumunuzda yok işinize konsrante olmanız gerekiyor bir yandanda kız arkadaşınız var gerçekten çok iyi kalpli düzgün aile kızı aklı başında hayatta ne istediğini bilen bir kişi onu kaybetmek istemiyorsunuz ,ama işten dolayda ona ayıracak vaktinizde yok maddi sıkıntınızda var aynı zamanda işte çalıştığınız patronlarınızda bu knuda sizi uyarıyor (patronlar kuzeni) ofise kız çağırmak yok kulağıma bişey gelirse işten atarım ailenizin yanına yollarım diyor onuda dinlemek zorundasınız bu durumda ne yaparsınız?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kız arkadaşınızla konuşup, "sen benim en iyi arkadaşımsın ama çalışma yerimin şartları bu şekilde ve bu işten ayrılacak durumunuzun olmadığını tatlı dille anlatmalısınız.

Eminim size yakın olan arkadaşınız durumu ehemmiyetini karşılayacaktır. :)

Başarılar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• işte benım bu tur sorularda cektıgım sıkıntı bu mantıklı dusunemıyorum felsefemde yoghhh yoghhhhhh

0|0
    0|0
  • Sanırım iş daha ön planda. kimse kusura bakmasın ama kimse için işinden olma. böyle acımasız bir dönemde yaşıyoruz. laf karın doyurmuyor. ayrıca uzun süreli ilişkilerde birgün patlat verir. ben istanbulda yaşıyorum ve ankarada kız arkadaşım vardı, onun için Ailemden habersiz yanına gittim ve döndügümde işimden kovulmuştum.

şimdi gülüyorum yaptıklarıma.

0|0
    0|0
  • işimde iş dışarda aşkımı yaşarım bakarım hayatıma ...

aşkla iş işlede aşk karışmamalı yani kısaca...

0|0
    0|0
    • işte kız biraz ilgi bekliyor sanırım erkek arkadaşıda bu durumdan dolayı ilgi gösteremeyeceğini düşünüyor zamana bırakalım acele etmeyelim diyor kızda bunu kabul etmiyor seviyorsan zaman bahane diyor

• ee de cocuğa oda desin :):):9

• Hayir arabulucuyum yani benim sorunum olsaydi benim sorunum diye burada soylerdim anlaminda dedim

• hayat zor degelmı ne yapacan kısmet ama sevıyosan o kızda senı anlıyacak halden anlıyacak yanı her zaman hersey guzel degıl

0|0
    0|0
  • çok fazla film izlemiş.

0|0
    0|0
  • biri sana yalan söylemiş

0|1
    0|0
  • Abi işten vakit yok hayatımda duydugum en b*ktan yalan :D

0|0
    0|0
    • görüşme konusunda çok zor çünkü evi yok ve ankarada ya kuzeninde kalıcak yada ofiste sürekli kuzeniyle beraberkuzeni bu olayı çakarsa işten çıkarabilir çünkü adam işini düşünyor sonuçta ona güvenip iş yerinde çalışma olanağı sunmuş oda bunu en sağlam şekilde yürütmeye çalışıyor ama bi taraftanda karşısındaki kişiyi üzmek istemiyor çünkü gerçekten üzülmeyi hakedecek bir kız değil bunun nesi yalan sence

• Hapishanedemi bu iş ? Cok kuyruklu geldi bana bu.. Müşteri gibi git sende gidebiliyorsan ne işi bu ya :D

• kızdan anlayıs beklerim bi süre

0|0
    0|0
  • bi ara okuycam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• öncelikle kuzenlerinizi tebrik ederim, iş yerine kız çağırmamaları harika bir davranış, etik bir tutum. gönülden tebrik ederim. kız arkadaşınız da zaten aklı başında bir insansa kuzenlerinizi takdir edecek ve siz maddi durumunuzu toparlayana dek sizi bekleyecektir

0|0
    0|0
  • Cok zor bi durum.. Kiz bence oglana falza baski vermesin, kiz oglanin yaninda olsun bu durumda ve kizda erkekde dikkat etmeli... Is bulmak zordur cunku

0|0
    0|0
  • reserved gelcem bi ara panpa.

0|0
    0|0
  • sanki biraz bahane gibi geldi ama doğruysa da hiç mi tatil zamanı yok öğle arası falan da olabilir yani

0|0
    0|0
    • Oglen yemeklerini ofiste yiyolar ve kuzenide hep ofiste aksamda onunla eve geciyor ya da is icin seminerlere katiliyorlar

Yükleniyor...