Çaresiz kalsanız sevdiğiniz insanla kaçar mısınız?

Birbirnizi çok sewiyosunuz ama aileleriniz ilişkinize onay wermiyor karşı çıkıyolar ve kabullenme gbi bir durumda olmucak.size iki seçenek kalıyor ya ailenizi dinleyip sewerek ayrılmak yada sewdiğiniz insanla mutlu olcağnıza inanıp onunla kaçmak..Hadi bakalım hangisi...

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• öyle bi durumla karşılaşacağımı sanmıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kaçmam ailemin bir bildiği olmalı kaçarak yapılan evliliklerde hata oranı çok yüksek

1|0
    0|0
  • isterse gökten nurla insin ben yine anamı bırakıpta bi yere gitmem benim nefesim annem. Hiç birşeyin hatrı olmasa bile o dokuz ayı hiçe sayıp onu yüz üstü bırakıp gitmem.

0|1
    0|0
  • walla ben kaçtım ama sevdiğimin ailesi beni istemedi gönderdi sevdğmdr dedm devam ettm sevmeye beklemeye kaçmak diorsan eğer geri dönüşü olmazsa kaçırılır fakat geri kızı göndermek işte o can yakıcı tıpkı benm canımın yandığı gbi :(

0|0
    0|0
    • Üzüldüm senin adına.ama sen aileni bırakmışsın karşındaki insanında sana dha hassas dawranması gerekirdi dha cok fedekarlık yapması lazımdı sonucta zor durumda kalan sensin

• Bizde sewdğmizin kanına grip kacırıp sonrada yüz üstü bırakmaz olmaz yakışmaz.zaten ben değilm bitane kardeşimzinkonusu.Allah kmseyi böyle bi secenekle karşı karşıya kalmasını nasip etmessin inşallah...

• amin rabbim kmsenin baŞına vermesn :(

• seviliyorsa neden ayrılınsın ki saçma

0|0
    0|0
    • Soruda bellrttim dikkatli okursan.aileler karşı beraber olmanıza ya ailen yada sewdğin insan

• Neden aileni sewmiyormusun senin bi önemleri yokmu hic terettüt etmezmisin yani böyle bir durumla karşılaşsan

• Onları sevmem bana her istediklerini yaptıracakları anlamına gelmiyor .

• aile hepsnden önce gelirrr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• severek evlenen cok ınsan var mutlu olanda var 2 ve 4 yılında ayrılanda aıle kararı daıma onemlı bence bır bıldıklerı vardır uygun gormuyorlarsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...