Yetenek doğuştan mı gelir yoksa çalışmak mı başarıyı getirir?

dünyaca ünlü kişilerin başarılarının doğuştan mı olduğunu düşünüyorsunuz? Mozart, Tiger Woods, David Backham, Williams kardeşler başarıya nasıl ulaştı sizce? onlar doğuştan yetenekli değillerdi ailelerinin büyük katkısı ve çok çalışma ile başarıya ulaştılar.

Güncellemeler:
Anlaşılan herkes hayatından bıkmış kimse bir şey yapmak istemiyor yeteneğin doğuştan geldiğini düşünüp kendilerini salmışlar

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• her ikisi de ama çalışmak da önemlidir

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• doğuştan ama sonradan da öğrenilebilir

1|0
    0|0
  • yetenek doğuştan gelir ama çok çalışırsanda başarıya ulaşabilirsin

1|0
    0|0
  • Şans bence en büyük etken.İnsanın şansı iyi gitmedi mi çalışsın didinsin boş.

0|0
    0|0
    • biz Türkler'in batıl inançları herşeyden ağır basıyor bir şey olmadı mı hayırlısı der geçeriz şans deriz kısmet deriz ama şansı kendimize yaratmaya çalışmayız o yüzden gerideyiz

• o haksızlıktır ve sadece bizim ülkemize has olan birşeydir sen çalıştığın sürece herkesten üstünsündür aslında bende çalıştığım iş yerinde düşük bir seviyedeyim ama genel müdürü eziyorum beni çıkaramıyor çünkü cimri tazminat vermek istemiyor bana katlanmak zorunda çünkü ondan daha çok çalıştım daha zekiyim

• Bu yüzden biz Türkler Şans deriz.:)Ezersin ama gerekli terfi hiç gelmez:)

• ikiside olur. ama doğuştan gelenide geliştirmezsen anlamı kalmaz yani.

0|0
    0|0
  • yetenek + çalışma + zeka bu 3ü yoksa sadece çalışmayla da bi yerlere gelebilirsin ama über olamazsın

0|0
    0|0
  • yetenek keşfedilir ama geliştirilmesi için de çaba şart.tabi bunun yanında hayat şartları vs de var.

0|0
    1|0
  • Büyük bir kısmı doğuştan gelir onu çalışarak desteklersin.

0|0
    0|0
    • sence ne kadarı doğuştan gelir? eğer doğuştan geliyorsa; bizim ülkemizde hiç öyle süper insanlar doğmuyor neden? bunların çoğu avrupa ve amerikadan çıkıyor, bence önemli olan çalışmak ve eğitim

• Resim yeteneği, müzik yeteneği?

Erkekler Ne Diyor 4

• ak buldum senı yetiştim imdadına

ben sorunun cevabını sans o kadar cevap bu yanı

devid bachham cınde dogmus olsaydı ve futbol oynama ımkanını kucuk yasta elde edemesyedı basarılı olamazdı hayatb sartları takılma

0|1
    0|0
    • devid backham top sahasında saatlerce çalışırmış çocukken topu hep aynı noktaya vurmaya çalışırmış ve bu sayede manchester united a transfer olmuş

• iste bızım pede gıbı tamır haeyeyollamasıh herıfı o yuzde o topcu oldu ben hala oklu bıtıremedım

• yetenek çalışmazsa, çalışma yeteneği yener...

0|1
    0|0
  • geliştirilebilir :D

0|0
    0|0
  • çalışmayla

0|0
    0|0
Yükleniyor...