Kalbi büyük yaşı küçük aşık..

İnternetten biriyle tanıştınız.İkinci haftanızda çıkmaya başladınız.4 Haftadır birliktesiniz.Aranızda çok iyi birbirinizi seviyorsunuz.Ama şehir farkınız var.Haftasonu sizi görmeye gelecek ve beraber vakit geçireceksiniz.Gelmesine 2gün kaldı ve siz ona aslında lisede okuyor olduğunuzu söylemediniz.O üniversitede 2.sınıfta..sizi liseden mezun üniv. sınavına tekrar hazırlanıyor sanıyor.Ne yapardınız?Ne zaman gerçeği söylerdiniz?

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• tokatlayasım gelir...cidden. Ha tanıştım, ikinci haftaya çıkmaya başladım ve bunları netten hallettim...zaten burada ben de liseliyim...noluyor lem...asdasdads.

Yüzyüze görmeden-konuşmadan birşey başlatmam,aynı şekilde başlamış şeyi bitirmem.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ne zamanı mı var bu işin yalan söyleyerek yapmışsın zaten bir hata yalanı daha fazla uzatıpda ikinci bir hata yapma bari

0|0
    0|0
  • acaba internetten nasıl çıkılıyo bılen anlata bılırmı ya ?

gerçekten çok merak ettım anlatırmısın?

1|1
    0|0
  • niyetimin ne olduguna bağlı. ama söylerdim heralde. yalan yalanı doğurur. ben yalan söylemeyi beceremem

0|0
    0|0
  • valla bence aşkda sınır olmaz direkt gerçeği söylerim kabul eder bence ;) tabı çok küçük göstermiorsan :)

0|0
    0|0
    • daha önce beni gördüğü icin kücük gösterme ihtimali oldugunu sanmıyorum..:)

• ee o zman bende sorun olcağını zannetmıorum korkma çık karşısına söyle gerçekleri sorun olmıcaktır...

• Yalan her zaman baş ağrıtır..

Ona neden yalan söylediğini mantıklı ve uygun cümlelerle anlatırsan.. Tüm zamanlarda af ve kabul görürsün

0|0
    0|0
    • peki geldiğinde anlatmak mı gelmeden önce bilmeli mi?

• kesinlikle pismanım..ayrıca cok tesekür ederim..

• Rica ederim... Yalan ve yan etkileri..

• gercegı soylersen yazık olur sana

sen nıye yalan soyluyon hem hıc kalmadı lısede unıversıteye acılıyon ne yapıyuon sen

0|0
    0|0
  • Tek kelimeyle "s*çtın." :)

0|0
    0|0
  • İkinizin isminin baş harflerinin ''M'' olma ihtimali var mıdır acaba ?

0|1
    0|0
  • sen lise kaçtasın ? :)

0|0
    0|0
    • hazırlık okumasaydım sondaydım ama hazırlık okudugumdan 3teyim..

• sevgilinle ilişkiniz konusunda :)

• konusuruz bunu:)

• Meral sen misin?

0|0
    0|0
  • temeli çürük olanın gerisi saglam mı olur ?

0|0
    0|0
    • temeli cürük diyerek kestirip atmak cok acımasızca..hareketin doğrulugunu savunmuyorum ama en azından karsıdakine kendini ifade etme sansını vermek gerekmez mi?

• konusmaların basında öyle söyledim pek önemsemedim acıkcası uzun süreli konusacağımızı kestiremedim.internet dedim gectim ama konusmaya devam ettik ve ben bir türlü düzeltemedim..

• belki dedigin , belkide senin için var olan dı

• nasıl bu kadar hızlı tanıştınız

0|0
    0|0
  • yalan söylemediysen istediğin zaman söyleyebilirsn

0|0
    0|0
  • giderin varsa sorun yoktur

bir nöronian atasözü :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yalan kötü bişeydir.ama satatü farkı yok zaten ünv.li olmadığını bilerek geliyor.ona gelince neden yalan söylediğini neyden çekindiğini açıkça anlatmalısın .yoksa hafızasında yalancı olarak kalabilirsin

0|0
    0|0
  • geldiğinde söyle sonra daha sorunlu hal alır.

ayrıca görmeden 2. haftada ilişki ney layn :D

0|1
    0|0
  • Sanal başlayan bir şeyi yürütmek zaten zor. Üzerine bide temeline yalanlar koyarsan hiç yürümez. O yüzden bir an önce söylemelisin. Zaten dediğin gibi seni seviyor değer veriyorsa lise okuyorsun yahut tekrar hazırlanıyorsun bi önemi yok.

0|0
    0|0
  • iki ucu boklu değnek derler işte ondan zaten netten başlayan bi ilişki için nasıl "çok da seviyorsunuz" diyosun ya o iş kolay mıymış o kadar. intrnet bana sahtekarca geliyo zaten yalanı da bol buyrun şekil:1/A

0|0
    0|0
  • sanaldan nasıl oluyor ılıskı yafhu:Sbence bı bulusun baktın begenmedın huylarını acıklamassın gerek kalmaz.eger bulustugunda yaklaşımı konusması davranısları sana yakın ve hos gelırse o gun ayrılmadan acıklarsın

0|0
    0|0
  • önce bi tanış belki sen ısınmazsın gerek kalmaz ama baktın her şey yolunda gidiyor ayrılmanıza yakın açıkla durumu

0|0
    0|0
  • fena:( Geldiğinde gözlerine bakarak doğrulyu söyliyceksin başka yolu yok.Uzatma daha fazla.

0|0
    0|0
    • geldiğinde söylemek daha mantıklı yani?

• banada öyle geldi diğer türlü kafasında bir önyargı olusacak..

• gelmez büyük ihtimalle söylersen.Ama tersi de olabilir bunun tepkisi sertte olabilir görüşmenize bağlı herşey.Güzel yada kötü gitmesine.

• Bence daha fazla uzatmadan soylee.. en iyisi bulustunuzda soyle ben olsam oyle yapardim yani

0|0
    0|0
  • onun gözünde oluşturduğun tüm profil değişicek biliyosun dimi:)

0|0
    0|0
  • yine bi ergen vakası.hemen büyült yaşını sanki o yaşa hiç gelmeycen

0|0
    0|0
Yükleniyor...