Kapat

Söyleyeceğin şeyi son güne mi bırakırsın?

bazen sıkışırsın paraya ihtiyacın olur ama yirmi gün sonra lazımdır sana .isteyeceğin veya isteyebileceğin kişi bellidir.ama ondokuz gün bekleyip isteyince bir gün kala .keşke geçen hafta isteseydin başka birine verdim diyede cevap gelebilir.sevgilinden ayrılmayı kafana koymuşsundur ama yirmibeş gün sonra doğum günüdür.26 gün rol yapmak uygunmudur. veya birisi senden birşey istemiştir herneyse artık on gün sonra lazımdır ona.hemen söylersin dokuz gün bekler misin. ne dersin .saygılar

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1-) Insanlarimiz genelde islerini hep son gune saklarlar hani zurnanin zirt dedigi delik misali

2-) onemsemedikleri icin acele etmezler konunun onemini bilmelerine ragmen

3-) bazi insanlarda aliskanlik olmustur can cikar huy cikmaz misali

4-) bazilari gercekten cekingen davrandiklarini ama zamanin sonuna geldiklerini farkederler

5-) bazilarida ihtiyaci olmadi halde giciklik amaci ile karsisindakinin tepkisini gormek icin bu sekilde davranir

ilk etapta aklima gelenler bunlar Kardesim

Ben kendim olarak ihtiyatli bir insanim onceden tedbirimi almaya calisirim veya erkekn hareket etmeye calisirim

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Zaman değerli kaybetmeyi sevmem ... Mal canın yongası

0|0
    0|0
  • Kafamda bitmişse bir kişi 26. günü beklemem çünki yapmacık olamam. Birine birşey verecem demişsem o bana lazım değilse hemen veririm yok ben de kullanacaksam onun istediği tarihe kadar beklemesi uygundur. Bu konuda en büyük pişmanlıklarım mutluyken söz vermek oluyor. Eksileri gözüme batmıyor o an, pişman olsamda vermek yada yerine getirmek zorunda kalıyorum sözümü.

0|0
    0|0
  • istemediğim hiçbirşeyi yapmam istemediğim birşeye katlanma surem yoktur.genelde hemen harekete geçerim son gun yaptıgım tek sey sınavlara son gun calısmaktı

0|0
    0|0
  • Bu tür sömürümleri hiç sevmem. Ben içimden gelenleri yaşamayı ve yaşatmayı severim. Rol yapmak bana göre değil. İlk kendimi düşünürüm

0|0
    0|0
  • Okudum anladım

çok doğru söylüyorsun başka bir şey söyleyemeyeceğim :)

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• bitirdğim kişi ha 26 gün ha 10 ay ha yarım saat hiç fark etmez. Onu oyalamak daha kötü. 26 gün önceden halletmek gerekir ki o güne acısı olacaksa tabi en aza inmiş olsun.

0|0
    0|0
  • bencede bırak

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • kimseden para almam vermemde zamanında çok kişiye verdim gelmedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...