Van Persie hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Bir Fenerbahçeli olarak adam bizi uçuracak valla :)) Ilk Terraneo'yu alarak işe başladık şimdi Van Persi'ye çubukluyu giydirdik :))

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Bir Galatasaray'lı olarak tebrik ediyorum. Müthiş bir transfer. Yararlı olması dileğiyle.

1|0
    0|0
  • Nani persie de souza abdulaye ba kjaer fabiano... Robben olabilir belki ne bileyim fenerbahcem cıldırdı. Bu adamlar bizi ucururrrrrrrrrrrrrrrrr :P

1|0
    0|1
  • Güzel iş

1|0
    0|0
  • İyi begendigim bir oyuncu guzel transfer :)

0|0
    0|0
  • Böyle topcular gelsin oynasin turkiuede ya müthiş bir sezon bekliyor bizi Galatasarayliyim ama van persie nani podolski eto'o bin gelmesine müthiş seviniyorum ronaldihno da tamam olsaydı keşke

0|1
    0|0
  • iyi oyuncu ama düşüşte olan bir oyuncu bakalım lig başlasın göreceğiz ne verecek

0|0
    0|0
  • gsliyim ama helal olsun iyi transfer b*k atmam

0|0
    0|0
  • Bu sezon ligi süpürecek bir takım geliyor.

0|0
    0|0
  • Gümbür gümbür geliyoruz valla 😂

0|0
    0|0
    • Insallah şampiyonluk yakin 😉

• Bir an önce lig başlasın ya 😂 kombineler hazır fenerimin maçını bekliyoruz 👍👏👏👏

• Ilk once su elemeleri halletsek tamamdir :) Izmirden tam destek her zaman 😉😄💪

• tüm gün okuldaydım haberim yok imzaladı mı?

0|0
    0|0
  • Fenerliler Van Persie transferiyle ovunurken SNEIJDERIN Galatasarayda oynadigini unutuyo olmamalilar

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Helal olsun dediğim ve birazda kıskandığım bir transferdir Persie. Ne diyeyim. Tepe tepe kullanın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...