Hayatta yaşadığınız mucizeleri yazar mısınız?

Mesela ne mucizesi yaşadınız hatta şaştınız kaldınız? duaya çok inanırım ben... dua edıpte olmaz denılen hersey hayırlısyle olur...

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• Mucize sayılmaz ama beni çok şaşırtan bi olay.Yıllar sonra (en az 10 yıl) ilkokuldan çok yakın bi arkadaşımı rüyamda görmüştüm. Yakın bi arkadaşım değildi, hiç bi şekilde aklımdan geçmiyodu, nerde olduğundan ne yaptığından da haberim yoktu. Rüyamda deniz kenarında bi yerde olduğumuzu gördüm. Bi kaç gün sonra facebook'a girdiğimde o arkadaşımın arkadaşlık isteğini gördüm. Kabul ettim. Resimlerine baktığımdığımda deniz kenarında, sahilde çekilmiş fotoğraflarını gördüm. Akdeniz taraflarında bi otelde çalışıyomuş. Bu olay bana çok ilginç gelmişti.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Mucizenin kendisi benim. Kadınların 40 yaşından sonra düşük yapma olasılığı yüksektir. Annem bana 40 yaşından sonra sahip oldu. 2000 senesinde trafik kazası geçirdim (yaya geçidinde 90 km hızla çarptı), 30 gün komada kaldım, 6 ay fizik tedavi gördüm. 3 defa ölümcül virüs kaptım (ağız içinde uçuk, kalp hizzasında zona). azraille eşli pişti oynuyorum yani :)))

0|0
    0|0
  • en buyuk mucize... link bu olmalı :)

0|0
    0|0
  • Sigaram yok diye isyan ederken yerde içinde 17 adet sigara bulunan bi paket bulmuştum :D

0|0
    0|0
  • dınden cıkarsın kızım bılmedıgın seyler hakkında konusma dua ıkı turlu olur 1 fıılı dua

2 dil ile ikrar kalp ıle tastık ne bılıyonda duayla olur dıyon

cahıllık etme oku oren hocaya sor bu sozler tehıkelı

0|0
    0|1
  • aynen her dua kabul olur, ama anında olmaz doğru zamanda olur, tabi niyette önemli

0|0
    0|0
  • 700 gram doğarak hayatta kalmak bir mucize mi sence

0|0
    0|0
  • Ben yazın öğlenin 12 sinde yolda yürürken içimden dedim yol bomboş şurda bi kız olsa dedim ve dememle 2 dk sonra taş gibi bi kız ònümde bitti

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• işlerim egnel olarak yolunda gidiyo.mucizemidir bilemiycem ama hayatta isteyip de yapamadığım birşey olmadı şimdiye kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...