En etkili yontem sizce nedir? hangi sporu yapmalıyım?

merhabalar arkadaslar 72 kiloyum ve 12 kilo vermek istiyorum boyum 1.68 hangi sporla kilo vermeliyim pilates yapmayı düşünüyorum

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• uyguladıgım programı soylıyım bununla 10 15 kılo verdım 2-3 ayda. gercı kız oldugun ıcın kılo verımı o kadar olmayabılır ama 5-10 versen ıyıdır yıne :) haftada 3 4 kosuya cıkıyodum, kosudan gelınce squat ve youtube ta 8dk lık egzersızler var onları yapmaya calısıyodum (calısıyodum cunku herkesın harcı olan egzersızler degıl)
    yemek olarak ıse salata cok sevdıgım ıcın bolca bruksel lahanası ıste patates salatası haslanmıs makarna vs yerdım. bol su ve bol sut onemlı. aksam saat 7-8 den sonra su dısında yıyecek ıcecek tuketmıyodum. saatı ne kadar erkene cekebılırsen o kadar ıyı. cok kasmadım oyle, normalde gece cok atıstırmalık yıyen bırıydım, spora baslıyınca gunduz yemeye basladım, bunları yaptıgım muddetce gunduz cıkolata ve cıps de yedım, cok dıkkat etmedım yanı yememe. şekerlı ıcecekler tuketmıyorum, kola ıce tea, cayda kahvede bıle kullanmam. sadece ayran ve gercek lımonlu soda, sıkma portakal ıcıyorum. benım kullandıgım yontem buydu daha baska sorun varsa yardımcı olabılırım. gayet acıklayıcı olmustur umarım, bunu uygularsan kılo verırsın. ha bıde kosuya ılk basladıgımda 20 dk zor kosuyodum, daha sonra 1 saate kadar cıkarmıstım...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Muay Thai

0|0
    0|0
  • Düzenli şekilde her gün 20 km bisiklet kullan. ben 1 ayda 8 kilo verdim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Plates mantıklı

0|0
    0|0
  • Yürüyüş yap arada fitnesse git koşuya çık bisiklet sür ruh haline göre spor yap ozaman sıkıcı olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...