Blackberry torch 9800 arızası tahmini kaç TL'ye halledilir?

Bb torch 9800 model telefonumu bugün teknik servise verdim sorunu kızağındaki tuşların hiç biri basmıyor kenarları soyuldu yenilenecek ayrıca ekran kızağı kaldırınca gidiyordu artık hiç görüntü yok bu sorunlar yapılacak tahminen kac para gider kasası büyük ihtimal full değişecek şimdiden teşekkür bebeklerim :)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• yeni bi model ya garantisi yokmu kardesim?

0|0
    0|0
    • 1,5 yıllık telefon malasef garantisi bitti ayrıca bu olay garanti kapsamınada girmiyor tuş eksikliğide var malasef

• takas yapalım istersen:)

Erkekler Ne Diyor 2

• garantisi varsa garantı degıstırebılır garantısı yoksa sana 90 ıla 100 tl ye mal olabilir..bide kullancakları malzeme cin malıysa daha ucuz olabilir orjınalse dedıgım gibi ..

0|0
    0|0
    • Yorumun için sağ ol ama ben sadece sırf dış kasasını 250 $ diye duydum orjinalinin :)

• bana getır 100 tl değiştirim tamir ettirim kimmiş o 250 dolar dıyen ... sende yedın dımı ...az bıraz uyanık olun telefonun ıkıncı elı ne ki 250 dolarmış yok artık bilmessek tamam dıcem sen getır 100 tl yaptırım şaka maka da değil...

• Hiç uğraşma bence :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bende de torch var.film i kopuyor o yüzden ekranın gitmesi.200 tl yaptırdım ben.kenarları yine soyuluyor bir kere düşmesi yeterli :D

0|0
    0|0
    • EVET o kızağın olduğu bölümde film kopması olunca bütün tuşlar vs gidiyormuş diye biliyorum peki o yanlarını yaptırabildin mi tatlım 200tl içinde :D

• evet komple üst değişiyor canım.yepyeni oluyor ama yine soyuluyor.Ayrıca garanti karşılamıyor zaten.benim garantiliydi kullanıcı hatası olarak belirtildi.

Yükleniyor...