Didier Niaasse Transfer Edilirse Benim Gibi Kombinesini İptal Ettirecek Olan Galatasaraylılar Varmı?

Bu Hanzo, Cüneyt Tanmanyak ve çoban suratlı Dursun Özbek bizim sabrimizi taşımaya gelmiş. Adamlarin tek düşüncesi Sabriyi nasıl mutlu ederiz. Buraka ne yaparsak küsmez. Selçuğun keyfini nasıl yerini getiririzde top oynar. Niasseyi nasıl transfer ederiz.
Eğer Niasse transfer edilirse valla kombibeyi geri veririm adam daha Rusyadq kadroya giremiyr ne isi var laan bizde.
Kesin bu Hamza yaptığı transferlerden komisyon aliyor Jem Karacan ne?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Oumar Niasse miydi soyadı hani o geliyordu?

0|1
    0|0
    • Ayrıca Burak Yılmaz koşarak gitmeli, derhal satılmalıdır...

• İşte bu. Bu Cüneyt Tanmanyakin yerine sen geçsen daha iyi olur. Bunlar Buragi Niaaseyi falan yildiz saniyor

• Burak Yılmaz bitiriciliği eksik, hazırcı ve şımarık... Kiralık filan Avrupa'ya gitsin, kendine gelsin, koşsun vs.
      Ve teşekkür ederim takdiriniz için...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Podolski tartisilmaz zaten karacan yetenekli yine Bilalde Lig icin ideal ama CL icin yeterlimi kadro bence degil.

0|0
    0|0
  • Haklisin dediklerinde

0|0
    0|0
  • Jem karacan yetenekli toplu şimdi
    ama onun dışındaki transferler garip
    Niasse iki kanadı kullanan bir forvet faydası olurda podolski varken fazla olur
    Bilal nedir onu anlamadım en

0|0
    0|0
    • Yahu ne Niassesi kafayaimi yediniz ya adam İbrahimoviçi aliriz dedi şimdi niasse diyor

• 5 m euro veriyorsam sadece yıldız isterim
    niasse gibi adamları gaziantep gibi takımların aldığı paraya alıyorlarsa ona lafım yok

0|0
    0|0
  • Renkdaşım, serzenişlerinde haklısın. Ama Cüneyt Tanman bir Galatasaray efsanesidir. Gözünü Galatasaray' da açmış ve ve o formayı gururla taşımış, senelerce kaptanlık yapmış, gerçek bir beyefendidir. Galatasaraylılığın ne demek olduğunu hepimizden daha iyi bilen bir kaç kişiden biridir günümüzde. Tabii ki eleştirilmelidir. Ama hakaret derecesine varmamalıdır. Bunu yaşına veriyorum. Çünkü 80-90 lı yıllarda takımımızı izlemiş biri olarak sizlerin verdiği tepkiyi başka türlü anlamlandıramıyorum.

0|0
    0|0
    • Sabri Maxi Periradan iyi diyen adama saygı falan gostermeyiz.
      Bu Cuneyt once adam olsun sonra defolup gitsin

• Bu Cuneyt efendi Galatasaraya zarar veriyor Bu kulube zarar veren herkes nasibini alir bizden

• Sen kombineni iade et dostum madem :) bir "olgu" anlatmaya çalıştım, olmadı.

Yükleniyor...