Galatasaraylı kaç kişiyiz? Fener galibiyetinden sonraki duygu düşünceleriniz:)

Galatasaraylı kaç kişiyiz? fener galibiyetinden sonraki duygu ve düşünecelerinizi tek kelımeyle anlatabılırmısınız?:):)

0|0
11|33

En İyi Erkek Görüşü

• 21 aralikta öteki tarafa gözümüz acik gitmeyeceyiz... cünkü sonsuza dek "en son kim koydu"nun sahibi... belli oldu :D

3|7
    1|4
    • :):):):):D:D haklısın...

• ne kadar fanatıkmıssınız xavier...ne var bunda..

• fanatik degil, fenerli olmak iste boyle birsey link

Erkekler Ne Diyor 32

• İmparator bu dedik,feneri falan iplemez dedik,akıllı olun dedik,koyar geçer dedik ama maalesef kulak asmadılar.Alın işte sonuç ortada.Biz çok kişiyiz,biz Türkiyeyiz.Biz Türkiyenin gururu şanlı GALATASARAYIZ... Şikebahçenin ezildiğini görmek güzel duygu.Mayalar haklı çıkarsa durum dahada vahim fener için. link

4|3
    0|3
  • bize yenmek yetmez bu senede şampiyonluk kupasınıda almak asıl mutlulugu o zaman yaşayacagız fenerde diğer takımlar gibi bizim için sıradan bir takım sadece

2|5
    1|2
  • basit bir lig galibiyeti. elazığ maçı bile daha zor geçmişti. 3 puanı aldık. şampiyon olacağız yine işte.

2|4
    0|2
  • Buralardayız. link

1|7
    2|3
  • Soru gayet açıkken " Galatasaraylı kaç kişiyiz?" bazı KUŞ beyinlilerin bu soruya niye cevap verdiğini merak ediyorum doğrusu. pis koymuşuz galiba :D

2|3
    0|1
  • Kelimelerle anlatılamayacak kadar güzel bir duygu bu.Teşekkürler Galatasarayım...Kaç kişi olduğumuza gelince; bir kaç saat önce bir arkadaşımız daha merak etmiş bunu ve anket yapmış.İşin komik yanıda anketi yapanın fenerli olması :D hahaha link

3|3
    0|2
  • ayrıca selcuk inan frikikten attıgı gol olmasaydı 17500 lira iddaadan para alamayacaktım :))

galatasaraylılık asaletin renklere döküldüğü,sevdanın arma'ya büründüğü bir yaşam tarzıdır.

1|6
    0|2
    • Lan ezik biz sizi 100.yılınızda yenip şampiyon olduk bunun kadar rezil bişi varmı ? Ayrıca kendi 100.yılımızda sizi asy'de yenip şasmpiyon olduk bunlar kadar rezil durum varmı? 1 Sene öncesine kadar fener galibiyetine hasrettiniz 1319 gün sonra fenerin yenince şampiyon olmuşcasına konvoylar yaptınız asıl eziklik budur.

• sen git o sulu maçı araştır polisleri gslilerin nasıl dövdüğünü nasıl sagır ve kör edicek şekilde darp ettiklerini iyi araştır ;) stadını yakan taraftar ilk sizsiniz (o maçtan dolayı);).

• siz ne zaman hazmediginiz zaman gidip stadınızı yaktınız o da yetmedi polisle catıstınız o da yetmedi araçları ateşe verdiniz sizler böle karakterli insanlarsınız :D

• Sarıyla Kırmızıyla, Alnımızın akıyla

2|3
    0|4
  • Gerçekten çok mutlu olduk.Güzel bir duygu bu.Teşekkürler Galatasaray

3|5
    1|2
  • Bize Her Sevdadan Geriye Kalan Sadece GALATASARAY...

o değil de Selçuk da ne koydu bee:))

2|4
    1|2
  • Galibiyet iyi oldu.Liderlik garantilendi ilk yarı için.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeye biraz ayıp ettik daha sahalarında rakibine kupa verme acısı varken 3 ay sonra Erzurumda yine koyduk ondan sonra 16 Aralıkta yine koyduk daha kolay kolay kendilerine gelemezler

0|1
    0|0
    • Önemlie olan sadece koymak değildir koyupta kupa almaktır Galatasarayın müzesinde sizden 2 kat daha fazla kupa var

• herşey unutulur size her mayıs bizi hatırlatır ŞAMPİYON GALATASARAY :d

1|5
    0|2
  • yine koyduk hep koyuyoruz daima koyacağızz...

0|3
    0|1
  • Sevinmedim diyemem ama bünyeme ters geldi. Ben genellikle bu yaşıma kadar hatırladığım hep çok üstün ezici bir oyun oynayıp yenerdik FB'yi. Kötü ya da formsuz olup da yendiğimizi pek hatırlamıyorum. Kısır geçti maç, kötünün iyisi olarak kazandık diyebilirim. Mutsuz değilim tabi ki ama havalara uçmuyorum. Bir Man Utd maçında bir Cluj maçındaki sevincim yoktu kesinlikle.

0|0
    0|0
  • anlatılmaz yaşanır. fenerliler basabilir eksiyi :D

2|4
    0|2
  • tek sey solenir koyduk eğleniyoruzz cimbombommmmmmmm

1|5
    0|3
  • uzun sure sesleri kesilir bu fenevlilerin yalan mi samet?

1|4
    0|2
  • ifade edemem desem :)

2|2
    0|2
  • fazla onemlı degıl bızım ıcın onemlı olan avrupa GS avrupada basarılı degılse gerısı onemlı degıl bence fb bızım ıcın o kadar onemlı degıl

0|0
    0|0
  • tek kelimeyle mi? "yendik" bu kadar :)

1|2
    0|2
  • Duygu ve düşüncelerim Gs maçından öncede FeNeRBaHÇe'liydim, şimdide FeNeRBaHÇe'liyim.. :)

1|2
    3|7
    • hmm gecmıs olsun..

• yüzde 1 bile olsa övünürüm. yüzde 15'ten fazladır, hesabın doğru değil. ama yüzde 15 bile olsa nefretini kazanmaktansa desteğini kazanmayı tercih ederim. şimdi sen bizim stadı anlatmışsında, konumuzla alakası maydonoz yani, ama madem konuya girdin bende biliyorum o stadın devlet desteğiyle yapıldığını ama netiecede biz de oraya karşılık ali samiyen stadı haklarını verdik o da yaklaşık 600 milyon dolar gibi bi rakam ediyormuş. ne kadarını karşılar tabi orasını bilemiyorum, ama bana sorsalar...

• tt arena yerine Ali Samiyen'i rötüşlamak güzelleştirmek daha iyi olurdu. çünkü bizim esas mademiz, efsanemiz o staddı, her neyse avrupa konusundaki görüşlerin doğru, bende aynı şekilde düşünüyorum. benim demeye çalıştığım özü şu aslında fenerbahçede galatasarayda 2 tane büyük klüptir sizin üstün olduğunuz yönler başka, bizim üstün olduğumuz yönler başka, sezon bitmeden de kimin başarılı olduğu belli olmaz, örn: maçı siz alırsınız kupayı biz alırız, şimdi maçı biz aldık, kupayı siz alabilirsiniz.

• hep fener geçiriyodu artık bırakında gs geçirsin birazda :D:D

2|2
    1|3
  • Oh oh koyduk mu :)

0|0
    0|0
  • 1 yıldız verir, iyi geceler der ve giderim

3|1
    1|9
    • Valla bende eksi yerim diye yorumu burdan yazıyorum :D kadıköye kadar iyi rüyalar olsun :))))

• senin gibi tatlı bir kızla aynı takımı tuttuğuma sevindim tatlım

0|1
    0|0
  • kadıköyde görüşmek üzere çünkü kupada faciya yaşadınız

0|0
    0|1
  • Bize her sevdadan kalan sadece Galatasaray!

0|0
    0|0
  • 1-2 fener galibiyeti aldı diyen bayram eden gsliler soruyorum fener gsyi sabah akşam tokatladıgı zaman niye biz fener maçlarını önemsemiyoruz diyodunuz? Çok büyük takımmış Be FENER! Arada sırada gsye yenilde gslilerin sevindir böyle zavallılar

1|0
    3|8
    • utanmadan bir de konuşuyorlar.. insanda biraz utanma olur, yüzü kızarır :):)

• Yalniz arada sirada yenilelim diyorsun da yazin 3-2, ondan onceki sene 3-1 ve 3-0 yenildiniz. Neyin kafasindasin :D

• kimin kimi ne kadar çok yendiği değil, ligin sonunda kimin ipi göğüslediği önemlidir. nasıl maçı kazandığında kimin daha iyi oynadığı önemli görülmüyorsa sonuca bakılıyorsa. bu da öyledir örneğin: barcelona - real madrid'i daha çok yendi ama hala real madrid'in müzesinde daha çok başarı var. dünya'daki futbolda ilerleyen ülkelerdeki bakış açısı böyledir. evet fenerbahçe bizi çok yendi doğru ama uzun vadede önemli değil, tıpkı bizim geçen maç fb'yi yendiğimizin uzun vadede bi önemi olmadığı gibi.

• bir bayanın futbolla bu kadar yakından ilgileniyor olması bana ilginç geliyor:)

0|0
    1|5
    • inşalla gs böyle güzel duyguları yine yaşatır.tutkuna hayran kalmamak mumkun değil

• saol kardes.. elımızden geldıgınce bıseyler yapıyoruz..

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 11

• Övünmek gibi olmasın ama Galatasaraylıyım.Feneri yenmek güzel bir duygu.Ama lütfen onları rencide edecek sözler söylemeyelim.Bu ülkenin takımı onlarda.Ben en çok Avrupa takımlarını yendiğimizde çok seviniyorum.Kurucumuz Ali Sami Yen Galatasarayı kurarken,ilk amacımız Türk olmayan takımları yenmek diye tüzüğümüze yazdırmış

0|5
    1|2
  • Galatasaraylı çoooook kişiyiz..Feneri yenmek harika bir duygu,teşekkürler canım GALATASARAYIM

2|5
    1|1
  • Umarım hep böyle devam ederiz.

3|5
    2|2
  • fatih terım ve takım olabilmek denir

3|6
    1|3

• gassay gassay cimbombom :D

fenevliler eksiliycek şimdi :(( :D

3|7
    4|6
  • Siradan bir galibiyet :) Galibiyetlere aliskiniz. Doğvu mu Samet?

1|3
    0|1
    • doğru başkanım

• 3-0 ne zaman yendiniz ben ömrümde lig gs'nnn fener'i 3 farkla yendiğini hatırlamıyom 6sli.1-2 galibiyet aldınız diye alışkınmışsınız hadi ordan her fener maçı sonrası aglayan 6slileri iyi biliriz.

• Ya bi sktr olup gitsene :)

• Beşledim kaçtım.

3|4
    2|3
  • mutluyuz :) bide kıskançlık yapmasalar iyiydi :D

2|3
    1|1
  • Fenerbahçeeeeeeee forever

0|0
    0|0
  • ayy düne kadar hiç galatasaraylıların aklına gelmiyordu kaç kişi oldukları şu 1kaç aydır arayıp duruyorlar birbirlerini:))

1|1
    3|10
  • vaaay ne takimmisiz 6s bizi senelerdir yenemedi, son bi kac mac ya berabere kaliyorlar ya yeniyorlar( oda hep aykut kocaBAS yuzunden), kac gun gecmis aradan hala Fener galibiyetinden bahsediyorlar :D gercekten buyuk bi takimiz, birde yanlislikla 5 yildiz verdim :D

1|3
    4|9
    • ağlamayalım :D:D sahanızda kupa kaldırdıkkkk erzurumda süper kupayı daa kaldırdıkk ama aydınlıkta üstüne de iç saha galibiyeti bence tebrik etmelisiniz

• Yemin ederim ben gsyi yenerken sadece 1 saat seviniyodum bunlar okadar bilinç altı yapmışlarki konvoyla düzenliyolar dışarıda kutluyorlar :D bak geçen sene 1319 gün sonra fener yendiler diye sokaklarda konvoylar yaptılar resmen şampiyon olmuşcasına :D eee normal FENERBAHÇE gibi büyük takımı arada sırada yeniyorlar :D aykut kocaman malı olmasa o galibiyetleride göremezlerdi ya neyse.

• dogru soyluyorsun :D diyorum ya, yazik, o kadar sene yasayamadilar bu zevki bu duyguyu o yuzden yendiklerinde tadini cikarmaya calisiyorlar cunku biliyorlar bu normal bisi degil, 10 senede sadece 1/2 en fazla 3 defa yasarlar :D o yuzden birak az tadini cikarsinlar, hersey o aykut denen yaratik yuzunden Fener cok kotu oldugu sezonda bile cinconu hep yenmeyi basardi ama aykut geldi isin buyusu bozuldu, biz onlari HERSEFERINDE yendigimizde bize derlerdi abartiyorsunuz diye :D :D

Yükleniyor...