Kapat

Yüzme öğrenmek istiyorum?

19 yaşıma gireceğim agustosta. Hâlâ yüzme bilmiyorum. Yüzme kursuna kaydolacagim 1 ay sonra başlıyor ama ben utanıyorum eşek kadar oldum. Bir tanıdık görürse diye korkuyorum. Tatile de gideceğiz yakında. Orada arkadaşım olacak yüzme bilmediğimi bilmiyor. Rezil olmak istemiyorum. Tek başıma havuza gitsem internetten araştırdım biraz ogrenebilir miyim? Çünkü öğretecek gönüllü tanıdığım kimse yok. Napmaliyim sizce?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• Canim utanilcak birsey yokki bunda, bak ben 26 yasindayim ve bisiklet sürmeyi ögrenmedim daha. Cok sükür elimiz ayagimiz tutuyor. Ayagi olmayan var eli olmayan var sen yüzmeyi bilmiyorsun diye cekinme sakın. Herkesin bir eksigi vardır kimse kimseden iyi değil. Belkide onlar senin yapabildigin seyleri yapamıyorlardir. O yüzden yüzme kursuna gittiginde sag sola biri görür diye bakma. Yüzmeyi öğrenmenin keyfini cikar :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• Tuzlu su zaten, seni hava da her türlü tutar sadece yapman gereken ayaklarını kaldırıp ellerini hareket ettirmen.

0|0
    0|0
  • iddaa ediyorum kanıtlamayada hazırım sadece 3 saatte yüzmeyi en temel haliyle öğretebilirim

0|0
    0|0
    • Sen 3 saatte nasıl öğretiyorsun anlat ben bir şekilde uygulamaya çalışırım?

• Kayıt olursan 1 haftada ogrenirsin yüzmek kolay ve keyifli

0|0
    0|0
  • Nerde yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • Hiçbişey yapmasan bile su kaldirir seni

0|0
    0|0
  • gel öğreteyim

0|0
    0|0
  • Yüzme hocası tut kendine ya da burdan gönüllü çok olur burada öğretmek isteyen

0|0
    0|0
  • utanacak bir sey yok ;)

0|0
    0|0
  • gerek yok bence suya atla çırpın biraz otomatik ögrenırsın

0|0
    0|0
  • benim yaş 28 ben hala bilmiyorum. bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. ben de gidicem sonbaharda. öğrenmeye de gidiyoruz işte. elaleme bakma sen. bizim fırsatımız olmadı.

0|0
    0|0
  • Ben 26 yaşında öğrendim yüzmeyi. Ne var bunda utanacak? Öğrenmenin yaşı mı olurmuş?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tek başına gitme bence hiç bilmediğin için sıkıntılı

0|0
    0|0
  • ah canım kesinlikle gidip öğrenmelisin bunda utanılacak birşey yok bende 45 yaşında değilim 16 yaşındayım ben bebekken öğrendim. Ama büyüyünce neden öğrenilmesin:)

0|0
    0|0
  • kolluk simit al ve suyun keyfini çıkar, benim yaptığım gibi...

0|0
    0|0
  • bence hocasından öğrenmek daha iyi kesinlikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...