Çok aşıksınız ama sevgiliniz çok öküz ne yaparsınız?

Onun yanında kendinizi çok değersiz hissediyorsunuz sürekli kalbinizi KIRIYOR sıkıldığını belli EDİYOR tersliyor dayanılabilir birşey mi bu ?

0|0
24|38

En İyi Kız Görüşü

• 1,5 yıl dayanabildim bende artık pes ettim :(( içim yanıyor her ann... ama onurlu bir yanlızlığı oluyor insanın.

5|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 38

• Eğer böyle bir sevgiliden ayrılmıyor ve sürekli serzenişte bulunuyorsanız; siz daha bi' öküzsünüz demektir <3

4|0
    1|0
  • Aşuk ile maşuk halindeyken bile sevginize karşılık öküzlükle yüzleşiyorsanız ileride karşılacağınız durumların vehametini izah etmeye lüzum yok kanımca. böylesi bir durumda yapılacak en kallavi iş şudur; Karşısında ki sapına kadar bir öküzse en yakın mera,çiftlik, otlak vb. alanlara götürülüp oracıkta bırakılmalıdır. Dönüp arkaya bile bakılmamalıdır. :)

2|0
    0|0
  • Ondaki ruhu alır başka bi bedene yüklerim :D

2|0
    0|0
  • ve sen hala onu eviyorum diyorsan sen ondanda öküzsün canm neyine bayılarak onun öküzlüğünü çekiyorsun açıklarmısın?

0|0
    1|0
  • ayrıl diorum başka bişi demiyorum ya totosu kalkmış bu şahsiyetin yada sevmiyor seni

3|0
    0|0
  • kalbini kırmayaydı eski sevgilim senmisim diyecektim :) odunla yumuşatmayı denedinmi. yumuşamıyosa yarışta ayağı kırılan at muamalesi yapacan.

1|0
    0|0
  • ee mıçarım böyle aşkın içine ben. sen aşıksın ama o sana pek aşığa benzemiyor.

bazen sevgiliniz romantik olmayabilir güzel sözler söylemeyi beceremeyebilir ama yine de sizi sever bunu anlarsınız o zaman öylece kabullenmek gerekir ama senin anlattığına göre senden sıkılıyor sana değer vermiyorsa bu kesinlikle çekilmez bir durum. senin ona aşık olman durumu daha da bir vahim kılıyor.

0|0
    0|0
  • Buna rağmen sevmiyorsun, zaten sen bu öküzlüğünü seviyorsun...Sorun sende

0|0
    1|0
  • öküz olan kız erkek farketmez yüz verme gerekirse vazgeç.sen niye kendini elin öküzüne adayacaksınki insan gibi insanlar varken.

1|0
    0|0
  • öle birine nası aşık oldum diye kafama sıkardım :))

3|0
    0|0
  • seni sevmiyor ki neyine dayanacaksın ... böyle bir şey mümkün mü hem seni sevecek hem de kıracak...yok öyle bir şey ...hindistanlı mısın sen ? ordağa ineğe , sen de öküze tapıyorsun ... all alla ...

0|0
    0|0
  • bu duruma çok güzel iki söz var aslında.. Ben bu kızları anlamıyorum iyi davranırsın bırakıp giderler kötü davranırsın arkandan koşarlar.. Demekki öküz olmak lazım..

0|0
    1|0
  • Seni hak eden biriyle beraber ol.Koy tekmeyi gitsin

2|0
    0|0
  • Bence ona kapiyi goster ne cekiyorsun onu demek sana deger vermiyor

2|0
    0|0
  • kışta geldi aslında odunlar yakılır, öküzler kesilirdi ama senin öküzü halen kesen olmamış ://

şansına küs

0|0
    1|0
  • inekte değilki sağalım

0|0
    1|0
  • direk yol veririm

2|0
    0|0
  • Sevse yani değer verse ne kadar öküz olursa olsun yapmaz, yapamaz bunları. Dolayısıyla dayanılamaz bir şey ki dayanmakta saçma zaten. Seni sevmeyen, değer vermeyen biri için niçin kendini üzesin?

0|0
    0|0
  • ahırımda duramaz hoppp çayıra

1|0
    0|0
  • link grup vitamin söylemiş zamanında :))

0|0
    0|0
  • bilmem ama öküz olan birine asik olmazdim

0|0
    1|0
  • seviyorsan git konuş bence

0|0
    1|1
  • onu türk hava kurumuna bagışlardım :)

1|0
    0|0
  • saman alırım.. def ederim yani :)

1|0
    0|0
  • okuz yemlenır de sız kadınlarda nedn hep okuzlere asık oluyosunuz

1|0
    0|0
  • odunlarla iyi geçinmek gibi birşey bu...

0|0
    1|0
  • hayır dayanılacak bir şey değil.

1|0
    0|0
  • gönül ferman dinlemiyor

1|0
    0|0
  • Ha öküzüm haa derim..Onu bu haliyle kabul etmeye devam ederim.

0|0
    0|0
  • Dayanılmaz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 23

• ot ver yesin.. öküz herif...sevme onu ya sinir oluyorum öyle tiplere..gül gibi kızı bulurlar sonra da kıymet bilmezler

4|0
    0|3
  • 7 gün dayanirim

0|1
    1|0
  • Dayanılmaz bir şey bu.Umursamazlık en nefret ettiğim şey.

1|0
    0|2
  • En büyük hayvansever değilsem ve bunun farkındaysam işim olmaz öyle biriyle ..

1|0
    0|2
  • otlatirim.

2|0
    0|2
  • zaman kaybı

2|0
    0|0
  • Ben öyle birinin neyine aşığım ki yahu.

1|0
    0|3
  • boyle yaparsa soğurum zaten

0|0
    0|0
  • UYAR bakdın hala devam bb de napalım ölelim mi.

1|1
    0|2
  • sevmyor seni..barizz açık bu .ayrıl o seni bırakmadan

1|0
    0|0
  • yok bee niye dayanıyım o oküzee yol ver gitsin

1|0
    0|0
  • Ne dayancam yahu, koyarım kapının önüne.

1|0
    0|0
  • Sana deger vermeyen kalbini kiran bi adama halen sevgili mi diyorsun?

1|0
    0|0
  • s.tiri çekerim

0|0
    0|0
  • Kafa at içinde kalmasın

1|0
    0|2
  • o öküzü sen nasıl seviyosun ya :D

0|0
    0|0
  • aynı o şekilde davranırım belki rahatsız olur :P

0|0
    0|0
  • illa vardır birsey cocukta yoksa nıye oyle hıssettırsın?

0|1
    1|2
  • İnekleşirim:)

0|0
    1|2
  • Cıvık olmasındansa.

0|0
    1|2
  • bende bir bucuk yildan fazla böyle bir iliski yasadim. seninki kadar bile degildi ama insan o kadar moralsiz oluyorki. her bulustugumuzda öküzlük yapiyor üzgün eve dönüyordum. belli etmiyordum. alisir anlar zamanla diye. tatli dille uyarmaya calisiyordum. maddi bir sey beklemedigimi her türlü sevecegimi ama sevgisini göstermesi gerektigini diyordum. onun icin cidden her seyi yapiyordum gerek yardim gerekse fedakarlik. bana ondan ayril sen kiim o kim diyordular ama sevgi bu diye düsünüyordum.benimde kaderimde o var ugrasirim ne yapalim diyordum. birden daha soguk oldu ezip büzmeye basladi yazin ailesinin yanina tatile gitti baskasiyla nisanlandi döndü. beni de bir kez dahi aramadi sormadi olmuyor sevemiyorum artik dedi sadece.ne özür diledi ne bir sey. nisanlandigi kizi da sevmiyormus.emin degilmis. anladimki bu tarz insanlar en igrenc insanlar. cünkü sevginin degerini bilmiyorlar. kalpleri kararmis. oysa seven deger veren saygi duyan insan bunalsa bile karsindaki insana belli etmez.ugrasir dener sever eder ama kirmaz. kirsa düzeltir ama böyle davranmaz. sana tavsiyem o birakmadan sen birak. baskasini bulsa iki durmaz seninle

2|0
    0|0
  • ben öyle öküze dayanan tek kisiyim galiba.. kendimden nefret ediyorum sirf bu yuzden neden ya neden o ama kopamiyorum..

0|0
    1|0
    • canım bn*i çektim herşey daaha kötüye gidecek çünkü sende yap bunu canım acıyor ama kimse benden daha değerli değil ;)

• bana değer vermeyen adamın yanında aşkımdan ölüyor olsam durmam . kendimi kullandırtaak kadar küçük düşürmem.

1|0
    0|2
    • yorumları şimdi okudum bir sene oldu demişsin bu şekilde kırılıp parçalanarak değer verilmeden ne kadar daha zaman kaybetmeyi düşünüyorsun . şimdiden böyle adam hiç sanmıyorum ama olduki evlendin çok mu değer vereeğini çok mu değişeceğini düşünüyorsun herşey daha da kötüleşecek . geç olmadan kurtar kendini

Yükleniyor...