Jem karacan kim ya? Birisi yabancı sınırının kalktığını yönetime söylesin. Sırf tepki olsun diye GS kombinesi alıp iptal ettircem?

Yok efendim selçukla burak rahatsız olur diye transfer yapılmıyormuş. Ne biçim saçmalık sanki takım onların böyle şerefsizlik mi olur? Kim iyi oynuyorsa o oynasın. Eğer gerçekten böyle bir şey varsa s*ktirsin gitsin yönetimde Hamzaoğluda. Türkiye'nin en büyük sorunu bu torpil işi. Fatih terimi çok sevsemde aynı şeyi o da yapıyor.

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• dursun hamza cüneyt işe yaramaz vizyonsuz üçlü. Şimdiden yazıyorum ocağı göremicekler.

0|0
    0|0
    • Senin dediğini içimden aynen geçiriyorum ama evrene o enerjiyi gondermek istemiyorum. İnşallah başarılı olurlar diyorum. Sorun böyle saçma sapan hareketler yapıp saçma sapan şeyler söylüyorlor futboldan soğuyorum. Allah aşkına selçukla burak küsecek diye adam almıyolar ben onları izlemek için mi para veriyorum? Eğer öyle şey varsa

• kendileri yicek parayıda ondan. Van persie, huntelaar gelince para yok, sabriye jem karacana niasseye var. Yalan hepsi para var, hazır takımıda gördüler şampiyon falan oldu diye güveniyolar, ne kadar ucuz adam alıp gerisini akbaba gibi yicekler. Klasik gs geleneği işte en sevmediğim yanı, galatasarayın malı deniz yemeyen domuz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Boş transfer

0|0
    0|0
    • Adamı sokakta görsem dalacam psikolojisine girdim Galatasaray'ın transferi abuk subuk adamlar olmamalı

• Hiç almasalar daha iyi yani

• Kanka biz GALATASARAYLIYIZ!!! Transfer için mi seviyon olum sen bu takımı! Bırak alsınlar istediklerini bizim yasinimiz yeter mk zaten çok iyiyiz az ve öz transfer lazım sadece. Carole için çok iyi deniliyor. Ama bu yönetim cidden mal 3 senedir defanstan sıkıntı çekiyoruz defansa takviye gündemde bile yok. Ama fark etmez biz GALATASARAYlıyız her türlü çakarız

0|0
    0|0
    • Galatasaray'ın şampiyonlar ligi dahil geçen çoğu maçını izledim. Biraz bala gote şampiyon olduk. Melo yokken fenerbahçe trabzon maçlarını kaybettik. Trabzon maçında kahvede adam pozisyonda hamit ekiciyi yere dedi durduramadı 10 saniye sonra gol yedik. Fenerbahçe maçında kafa toplarında iyi degiliz diye umutu oynatti galatasaray yasin girene kadar top götüremedi bir burakın pozisyonu vardı. Bu takıma adam gibi bir forvet, adam gibi bir kanat, adam gibi sağ bek, adam gibi stoper lazım. Sen ne dersen de

• Jem Karacan, serbest kalmış ve bedelsiz alınmış bir topçudur. Orta alanın her bölgesinde oynayabilen, dayanıklı ve mücadeleci bir oyuncudur. Yönetim bu oyuncuya bonservis bedeli vermediği için almıştır, para verilip alınacak bir oyuncu değil yoksa.

0|0
    0|0
  • bu oyuncu ne işe yraıcak ben anlamış değilim.

0|0
    0|0
  • Mevkisi ne acaba :D

0|0
    0|0
  • Olsun sizin uefa kupanız var :(

0|2
    0|0
  • Yedek oyuncu. Bedava aldılar.

0|0
    0|0
    • Üstüne para verseler yine alınmaz o adam ya nerde oynayacak kupada mi? Bilal var hamit var selçuk var. Jem varya anca top toplayıcı olarak galatasaraya gelebilir. Ben sneijder forması alacam 600 bin euro alan bu s*k kafalı japon askerine verilecek almıyorum o yüzden

• jem noluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...