Kilo verme ve vücudun sert olması?

1.64 boyunda 70 kiloyum. 10 kilo verdim Mart ayından bu yana. Hedefim 54 kilo olmak. Benim sorunum şu:
Belim çok ince. Basenli bir kızım. Mesela basen çıkıntılarım çok yumuşak. Diğer taraflarım sıkı sayılabilir. Göbeğim de çok yumuşak. Baldırlarım da yumuşak. Bacaklarımın iç kısımları da yumuşak. Vücudumdaki yağı yok etmek için ne yapabilirim? Yağ oranı azalınca ister istemez vücudum da sıkılaşacak. Yumuşak olan yerler fazla yapdan öyle biliyorum. Neler yapabilirim?

Güncellemeler:
Arkadaşlar şu anda 70 kiloyum. 80'den 70'e düştüm.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle kendinle ilgili teşhisin doğru :) evet oralar yağdan yumuşak. 10 kilo vermişsin ama nasıl verdiğin çok önemli kas hacmini küçülterek kilo verdiysen ve böyle vermeye devam edersen o yumuşaklıklar şekil bozukluklarına dönüşmeye başlayacak çünkü vucuduna şekli veren şey kas.
    Konu biraz detaylı bir konu. Gerçekten ilgileniyorsan pmden mesaj at yardımcı olurum. Bu konuda eğitimliyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Her yanin yumusak masallah...

0|0
    0|0
  • Verecegini vermissin birak yumusak kalsin sert tene kimse dokunmak istemez 😉😉

0|0
    0|0
    • Ama daha çok vermem lazım. Böyle baya balık etliyim.🙈

• 10 kilo verdim ya sen beni anlasan bir.😄 Bak vücut yapım öyle anlıyor musun? Basen kısmım yana doğru. Yani basen kemiklerim var. Belim ince.

• Bende seni anlamayi cok istiyorum ama anliyamiyorum istee 😂😂😂

• kalça ve bacak çalışmak için kızlara her zaman squat öneririm

0|0
    0|0
  • zayıflama boyle daha ii

0|0
    0|0
  • pılates yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• nike training diye bir uygulama var indirsene onu