Karşılıklı aşk olduğuna inanan birileri var mı?

Biri severken diğeri bir başkasına o da bir başkasını derken zincirleme halinde devam eden ilişkiler var esasında. Var olan ilişkilerin tamamının bir tarafın en başta sevmemesine rağmen başladığını ve ilerleyen zamanlarda da çok fazla sevmeyip hep kolay vazgeçen taraf olduğunu düşünüyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz ?

Gizli Kullanıcı : link

0|0
11|2

En İyi Erkek Görüşü

• Türk insanı olarak tat alamadığımız aşktır karşılıklı aşk..Osmanlı zamanında sırf sevdiğine kavuşunca bi' dahaşiir yazamayacağını düşünen şairler sevdiğine yakınlık göstermez uzaktan severlermiş..

hep "ölümüne" sevip hiç "bir ömür" boyu mutlu olmayı denememiş insanlarız..

0|0
    0|0
    • Çok doğru. Elde ettikten sonra soğumak insanoğlunun tabiatında var olan birşey nedense. Herşey de bu böyle. Örneğin 1000 lira maaş yetmiyo diyip zam isteriz 2000 olunca o da yetmemeye başlar. Çok nankörüz çok :)

• gibi.. bi' çok örneği var. ama mantık dediğin gibi aynı..

Kızlar Ne Diyor 11

• her zaman bir taraf daha fazla sever bu bir gerçektir. birde ne kadar ulaşılmazsa o kadar çok hissedilir aşk .

0|0
    0|0
  • Çok seviyoz müdür biz birbirimizi ...

1|0
    0|0
    • sen sevdiğinden eminsen karşı taraf tarafından kandırıldığını ve alternatif durumlarda terkedileceğini bil müdürüm :)

• Emin olduğunuzu söylemeniz yalan söylemediğiniz anlamına gelmez bi gün anlarsınız bi tarafın az sevdiğini :)

• Eğer seviyorsan , bir taraf hep daha az severmiş , beni ne kadar seviyor gibi saçma sapan düşüncelerin kafanda yeri yok .Ya seversin ya sevmezsin ...

Kendimi sevdirmeye çalışmıyorum sadece sevilmeye bıraktım kendimi , hepsi bu .Tavsiye ederim ..

• Yok öyle bir köy..

0|0
    0|0
  • Ben varım,karşılıklı aşklarında var olduğuna inanıyorum.

0|0
    0|0
  • karşılıklı aşkı paylaştığım bir sevgilim oldu. hala severim kendisini.

0|0
    0|0
  • pas.

0|0
    0|0
  • ben varım

1|0
    0|0
  • Kuzum boşver sen bunları

0|0
    0|0
  • Her ihtimal yaşandığı sürece genelleyemeyiz. Biz burada aşk tarifini yapıp seçicilik oynarken, laf ettiğimiz ergenler sevgilileryle,cici cici aşk yaşıyor.._.

0|0
    0|0
  • var rasimcan rahat ol yeğen

0|0
    0|0
  • düsün düsün icinden cıkamadım düsünmesem :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok zor bulunuyor bu devirde kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...