Erkekler, Ayakabbıda Adidas mı Nike mi?

Lütfen ayakkabılardan anlayanlar oy versin bir haber olanlar karışmasın

• Adidas
    50% (51)
  • Nike
    50% (51)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan ErkeğimBu anket kızların oylarına kapalı

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Adidas.

-Nike dan çok ürün aldım. Çoğunda sorun yaşadım. Adidas öyle değil. Kesinlikle daha kaliteli.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• bır bırıne kıyaslanacak markalar degıl, ıkısı de iyi sevıye spor ayakkabıları ureten fırmalar. ama bellı alanlarda karşı taraflara ustunluk kurmuslardır. ornek basketbolda nıke sa futbolda adıdas. son yıllarda nıke futbolda ılerleme gosterdı gercı. bu soruyu sorduguna gore profesyonel bı spor amaclı degıl de gunluk kullanacaksın o yuzden alacagın marka fark etmez :)

0|0
    0|0
  • Ne amaçla kullandığın önemli. Adidas kullanan biri olarak nike i işaretledim. Adidas kötümü? Hayır. Nike bana daha çok hitap ediyor sadece.

0|0
    0|0
  • Nike çok daha iyi.

0|0
    0|0
  • Nike Total90'dan Sonra Battı.. Adidas Kalitelidir..

0|0
    0|0
  • Adidas'i Nike ile kiyaslamam bile. 1920'lerden beri dunyanin en iyi ayakkabisi, tabi iyisini alirsan. Yoksa kotu olanlar da cok.

0|0
    0|0
  • Krampon hastasıyım uzun bir süre Adidas alırdım Predatör serisinin ilkiydi sanırım demir tozu felan vardı tabanında o seriden sonra adidas kaliteden ödün verdi sonra Nikeye geçtim Spor ayakkabısı olarak Puma daha kaliteli ama ikisi arasında tercihim nike adidas genel olarak aynı model üretiyor ama nıke değişik tasarımlar sunuyor

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Nike

0|0
    0|0
  • aynı şey, hangisinin tipi hoşuna gidiyorsa onu al

0|0
    0|0
  • Adidas

0|0
    0|0
  • Kinetix de iyidir. Tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Adidas.

0|0
    0|0
  • adidas çok pahalı haddinden fazla nike yine biraz daha iyi kalite olarak aynılar

0|0
    0|0
  • Nike almayın arkadaşlar araştırmalara göre Nike ayakkabılarının altında Allah yazıyormuş ve biz Allah yazısının üstüne basıyoruz çok kötü bir durum Allah onları ıslah etsin

0|0
    0|0
  • Farketmez ikisinde de paran yahudiye gidiyor.

0|0
    0|0
  • nike

0|0
    0|0
  • Giyiniş Adidas.
    Ayakkabı Nike.

0|0
    0|0
  • Adidasın ağırlığı yeter kardeşim. Nikedaki modeller şimdiki jastıin biıbır tayfasına hitap ediyor peki tabiki air veya basketbol serisinden bahsetmiyrum

0|0
    0|0
  • Nike daha sağlam ama çok koku yapıyor ya.

0|0
    0|0
  • adidas dedim ve durumu 50 50 yaptım :D ve kesinlikle adidas

0|0
    0|0
  • Kardeşler Kundura

0|0
    0|0
  • converse!

0|0
    0|0
  • bana görede adidah daha kaliteli geldi nike tada çok güzel modeller olduğundan alıyorum.

0|0
    0|0
  • 150 tlye adidas alıyosun 3 ay giymeden anası ölüyor oda temiz kullandığım halde nike denemedim

0|0
    0|0
  • tıp nıke sağlamlık adıdas

0|0
    0|0
  • Cross ta bence en iyisi nike baskette adidas olabilir

0|0
    0|0
  • Adidas

0|0
    0|0
  • ccc New balance ccc