Sevgilim bana ne dedi bakın..

Şimdi biz sevgilimle 6 aydan beri çıkıyoruz. Onun için bu zamana kadar elimden geleni yaptım. Kendisi çalışıyor akşam geç kalınca gidiyorum. Bi gün yağmurda iliklerime kadar ıslanmış onu arabaya bindirdim. Akşam akşam tek kalmasın diye. Geçen gün Bi kutu yaptrdım içine sevdiği çikolatalardan koydurdum not falan yazdım. Beğendi falan. Ben fizik olarak biraz zayıfım. Sonraki gün iş yerine giderken kız arkadaşlıyla sevgilisini görmüş. Bana dediği şey şu arkadaşın sevgilisini gördüm ne güzel yapılı dedi. BEnde çok kırıldım tabi o dediğine. Siz olsaydnz ne düşünürdünüz ?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• git bi vücut geliştirme merkezine öküz gibi vücudu olan fakat aynı zamandad öküz beynine sahip bir adam bul al sana kas al sana yapı de .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok zayıf olmak iyi değil kilo al biraz. Sevgilinin üstüne de bu kadar çok düşme.

0|0
    0|0
  • senden memnun ama biraz kilo almanı istemiştir kırmamak için direkt söylemeyip misal göstermiş olabilir seni beğenmese seninle çıkmaya devam etmezdi zaten

0|0
    0|0
  • Seni olduğun gibi beğenmeli .Bana dese ağız burun bırakmam. Sende aa şu kızın fiziği çok güzel de kısasa kısas

0|0
    0|0
  • bence kötü bir anlam yükleme derim. az kilo al toparlan iyi olur. sağlığın için :))

0|0
    0|0
    • Sigara - İçki kötü alışkanlık yok. Sağlığım gayet yerinde.

• Gerizekalı!kusura bakma ama öyle

0|0
    0|0
  • :) Takma bence seninle sevqili Yapılı ile diil.

0|0
    0|0
  • sevgilim bana sunun kız arkadaşının fiziği çok güzel dese yıkarım ortalığı sen yine iyi dayanmıssın.

0|0
    0|0
  • Fiziksel olarak seni çekici bulmuyor,yani hani herkesin bi ünlü fantazisi vardır ya mesela onun yerine seni koyup düşünemiyor sanırım.Bu aslında önemli ,ben fiziksel bişiler yaşayın demiyorum ama ona erkeksi görünsen seni arzulardı,sana her türlü bağlanırdı.ben de olsam kırılırdım ve benim de yapılı erkeklere hayranlığım var.Daha güçlü imajı çiziyorlar,beni mesela alıp havada döndürebilmeli:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ""Zayıf göründüğüme bakma sevgilim; içimde seni yaşattığım kocaman bir dünya var..."" :)

1|1
    0|0
  • Dostum bu kadar çok ilgilenme yani sevgilinin üzerine çok düşme . herkes oldugu gibidir . o öyle dedi diye gidip spor salonuna vücut yapmaya da kalkma . seni kabul eden öyle etsin.

0|1
    0|0
  • cahilliğine ver söylenmıcek bişe ama yinede esgec yada kırıldıgını bellı et cünkü yarında kalkar başka bişeyle kırar senı en sinir oldugum sey benım yanımdakı kızın bı baskasına bakması yada bı baskası ıcın yorum yapması agzının üetüne tokatı cakasım gelıyo

0|0
    0|0
  • bendede war aynı dert. düsüncesiz baska bişe değil yapacak bise bulamadım ben oldugu gibi kabul görülmeli

0|0
    0|0
  • hemen kötüye yorumlamamak gerek. sana kilo alman gerektigini ima etmeye çalışmış sadece.

0|0
    0|0
  • çok onur kırıcı bi söz.takip et eşini bence sürekli

0|1
    0|0
Yükleniyor...