Hangi Dövüş Sanatı?

Arkadaşlar Tae-kwon-do da kırmızı kemerim siyah kemer sınavlarına giricem ama ben başka dövüş sanatlarınada yönelmek istiyorum önerebileceğiniz var mı (Boks Hariç)

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• karete yap

0|1
    0|0
    • aklımda var aslında ama bir yararı olur mu ki karatenin?

Kızlar Ne Diyor 4

• Karate :p

0|1
    0|0
  • kung fu

0|1
    0|0
    • bir hoca varda çakma çinliyim diyo bir kaç artislik hareket yaptı pek inanmadım

• japon mu çinlimi ne bir hocadan eğitim almış 4-5 yıl bir dünya sertifikası belgesi madalyası filan vardı

• Hadi be iyimiş o zaman şanslısın

• aaa bende taekciyim ve muay thai ile ilgilenebilirsin

0|1
    0|0
    • Hangi kemer :) muay thai sevmiyorum ya bir gittim de sıkıldım eğitimi çok sıkıcı geliyo

• hoca sıkıntılı evet taek antrenörümüz yapıyo onun hocalığını da

• Çok sağol bir bakım ben :)

• kız dövüşü.. :P

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kanka be gidiyordum birakyim balkan turnivasna goturmuslerdi 5. olmstm ama artim yapmiorm

0|1
    0|0
    • Taekwondo mu knk?

• aynen cok kral bir dovus sanatidir ama ailem yuzunden birakmak zorunda kaldm

• Aynen tekmem baya bir güçlendi bacak filan kaslanıyo tek kötü yanı yumruk ve bilek vuruşlarının kısıtlı olması onun dışında kaliteli bir sanat

• krav maga diyecem ama paran yetmez

0|1
    0|0
    • Para sıkıntı değil böyle yaklaşımları sevmem zaten olanak varsa inan maddi hiç bir sıkıntım yok

• yalnız sadece İstanbul da, İstanbul'da değilsen eğer yaz dönemi için bir kaç ay gidip öğrenebilirsin 8 veya 10 seans tüm hayatın boyunca yeter sana daha üstü sertifika alacaklar için geçerli

• Evet bir İstanbul'da var galiba bide İzmir diye biliyorum sağol

• wing chun

0|1
    0|0
    • Galiba gücün bir önemi yokmuş bunda

• evet bayan dövüş sanatı aslında ip man diye bir film var izle anlarsın nasıl manyak birşey

• Aynen izledim bir bakım eyvallah

• kravmaga

0|1
    0|0
    • Kardeş araştırdım sert bir dövüş sanatı ve geleceğin dövüş sanatı diyorlar da ders verecek kimse yok ki

• valla ne diyeceğimi bilmiyorum kardesm ama sokak ta birebir wingtsun saçmalıgından uzak dur işe yaramıyor ama kravmaga uygulaması kolay

• İnşallah birini bulurum kardeş eyvallah

Yükleniyor...