Paraya ihtiyacınız var. Çalıştığınız yerde büyük haksızlığa uğradınız, başka iş aradınız bulamadınız. Ne yaparsınız?

gururmu ağır basıcak para ihtiyacımı?

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• çalışmaya devam ederdim ne yapayım. böyle şeyleri söylemesi kolaydır. ama gerçekten ihtiyaç durumunda yani. yoksa istifacı taifedenimdir ben hem de artistik istifalarım vardır halen görüşünce biryerlerde bahsederler, veda maillerimin altına bulup yazdığım sözler nedeniyle tanımadığım tipler gelip çok iyi demişsin falan deyip hem tanışıp hem de yolun açık olsun demişlerdir, hem de kaç kişi. derler ya sessiz çoğunluğun sesi diye, giderayak faydam olsun derim aslında profesyonel anlamda doğru değil oradaki üst yönetim gün gelir lazım olur ama duygusal bir tipim sanırım bu konularda :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• eğer dürüst bir düşünce sahibi iseniz,ben derimki haline şükret dostum beterin beteri var.

bu neyi hatırlarır insanlara biliyormusunuz.isterseniz ben söyliyeyim.cem karacanın işçisin sen işçi kal şarkısını tabi.bence bu şarkıdaki konu olan kişi siz olmayın kendi çabanızla bile olsa kendi işinizin sahibi olmak için çaba yaaaa.

0|1
    0|0
  • İhtiyacıma bağlı derdim klasik olsaydı.. Fakat haksızlık tahammül gerektirmiyecek bir olaydır.. İşten çıkardım Elbet bir kapı açılır..

0|1
    0|0
  • gurur tabiki

0|1
    0|0
  • Ayrıntılara bağlı. Şöyle bir durum da var ki haksızlığa uğradıysam hak yerini bulacaktır nasıl olsa ve bunu görmeyi isterim. Bunun için bile sırf kalabilirim orada.

0|1
    0|0
  • paraya ne için ihtiyacım olduğuna bağlı. gurur demek hiç düşünmeden mantıksız..

0|1
    0|0
  • GURUR. Çiğnen gurur yeniden onarılamaz ama zorda olsa para bulunabilir

0|1
    0|0
  • başka iş aramaya devam..

0|1
    0|0
  • Çıkar giderdim. İş bulunur.

0|1
    0|0
  • haksızlığa uğradıysam, kendimi müdafa edip, hakkımı ararım. gurur yapmam.

0|1
    0|0
  • Gururum dan ödün vermem.

Bırakırım haksızlığa gelemem.

Para kazanmak istemen yeterli kazanman için.

0|0
    0|0
  • Parasızlık zor mecbur cekerdım

0|1
    0|0
  • İşyerine Mütahit getittirir başına yıkarım işyerini sdjksblxdnfg

0|1
    0|0
  • Bırakırdım başka iş arardım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• başka ,iş bulana kadar mecbur idare edicez yav.

0|1
    0|0
  • her yerde haksızlık oluyor adamım, alışın bunlarla yaşamaya. her yerde torpil dönüyor. gidip başka yerde işe girsen ne olcak? orda da var torpil, hiç heveslenme

0|2
    0|0
  • o ıs bıraz benım durumuma baglı eger ödemem gereken borcum varsa calısmaya devam ederım ama yok daha farklı yerde kullanacaksam bırakır gıderım

0|1
    0|0
  • tipik türk erkeği gibi düşünürsek çekip gideriz ama mantıklı olanı yapıp hakkımı alana kadar haksızlık gidirelene kadar uğraşırdım

0|1
    0|0
  • Hiç bi zaman para grurumdan önemli olmadı .

0|1
    0|0
  • kızlarr hemen brakıyor işi hayırdır bu kadar kolay iş bulabilrmisiniz

0|1
    0|0
  • bir söz vardı seve seve değil ipe ipe calışacaksın başkada çaren yok ha benim gibi cesaretin varsa istifa edersin beni bankada bir bir kızdırdı istifayı o an bastım

0|1
    0|0
  • Bu yapılan haksızlığın türü ve boyutuna göre değişir. Öte yandan, iş bulmak zor. Gurur da önemli. Ama daha önemli olan eğer amaç bir darbe vurmaksa biraz beklemek de gerekiyor. Sabrı konuşturmak gerekiyor. Sizin eğitim düzeyiniz ve aradığınız iş de önemli. Özel sektörde olsun, devlette olsun her yerde haksızlık var. İnsanların hakkını savunmak için çevre geliştirmeleri elzem olmuş. Özel sektördeyseniz ve yetenekleriniz varsa siyasi çevre edinmek de zor değil.

0|0
    0|0
  • devam ederim sanırım ne denli haksızlık olduğuda malum

0|0
    0|0
  • paraya neden ihtiyacım olduguna bağlı eğer çok büyük borçlarım varsa çalışmaya devam etmek zorunda kalırdım hayat şartları,fakat önemsiz borçlarım varsa beni idare edicek insanlarsa başka bi iş arar ayrılırdım oradan. Ama ne olursa olsun diyelim ki çalışıyorum hergün ama hergün başka iş bakardım bulana kadar buldummuda bağlasalar durmazdım :D

0|0
    0|0
  • bankadan çekerım zulamdan trilyonerım ben ouff gene aklıma geldi

0|0
    0|1
  • Bana dar edeni dar ederim. O konuda iddialıyım.

0|0
    0|0
  • 1--Gurur karın doyurmaz

2--İntikam soğuk yenilen bir yemektir

3--Toton basın oynamasın yenı iş blmadan ayrılma aç kalırsın :)

0|3
    0|0
Yükleniyor...