Barışmak mı istiyor, amacı ne bu adamın?

bundan 1 yıl önce beni terkeden benle evlilik düşünürken bi anda u dönüşü yapan sevgilimle ara sıra konuşuoduk uzun zamandan sonra bana bugün mesaj attı ona bi yemek sözüm vardı onu unutma dedi bnde nezmn istersnz diye sordum hergün günde 3 öğün şeklinde cevap verdi acıkınca ararım dedi 1 saat snra acıktım yzmş bnde hmm ;) yazdm 4 saat sonra yemekteym yazmş bnde adanadmsn dedm o da artk hep adanadym gibisine konuştu arabasını grmştm iki hafta önce arabayı görmştn hep oralardym artk falan gibisine konuştu bnde farkında değilim falan dedim oda nasip kader falan dedi bnde kısmet dedim sonra hayat falan deyince bnde hayat canını sıktı galiba dedim o da aslında eğlenceli deyince bende kadere kısmete takılmam herkes kendi kaderini kendi yazar iyi eğlenceler ozmn yzdm o da 30 dk snra ;)) sanada yazdı bnde teşekkür ;)) yazdm yarım saat sonra falan ;) byle bi mesaj atmış sizce amacı ne tekrar barışmak mı istyr bu adam bnden snra gece hayatına falan başladı

Güncellemeler:
çok saçma olduğunun bende farkındayım anlamaya çalışıyorum sadece bu adamın ne yapmaya çalıştığını ben anlasam size sormazdm heralde

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• bak şimdi açıkça yazıcam sana, senin için once şunu soylüyrm geri vites yaparak ileri gidemezsin aradan zaman geçmiş ve sen de o da mutlu ya da mutsuz bir zaman geçirmişsiniz ilerlemişsiniz, sana neden boyle bi mesaj attı bence; once adanada değildi ve sana ihtiyacı yoktu ama şu an adanada ve sen de oylesin, açık konusuym eve gitsin bir p*rno sitesinin başında 30 dk geçirsin 1 saniye aklına gelmezsin ya da gelirsen de çıplak olarak olur o. Bilmem anlatabiliyomuyum,seçim senin tabi

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ne sewmesi yaa:D:D eger cinsel anlamda bişeyler yasamıssanız zamanında o günleri ozlüodur warya :D:D eger olmussa bile olmadı diyeceginden eminim ama yinede bence olay bu gönül eglendirecek kız arıyo mesajlar cewaplar ws aynaya baktım sanki ya bu kadar olur:D

0|0
    0|0
  • başlıkta çok ilginç olmuş biliyorum cevapsız bırakmazsınız falan

o ne özgüven o gibi anlamsız bir espriyle başlamak istedim.

bir kere kendini övüyormusun sövüyor musun belli değil .

benedene sonr agece hayatına başladı ne demek ya . yani o gece hayatında ki basit kadınlar seni o adama unutturdu mu

ilahi artemiss hele anlatımın falan öyle dedim falan dedim o filan dedi sonr afalan filan feşmekanda anlaştık bla bla bla

he niye yazdım sana o zaman değil mi .demişsin ya mutlaka yazacaksınız olm kasmayın uğraşmayın es geçemezsiniz beni diye

senin o süper egona bi cilada ben atayım istedim

bu yani olay

0|0
    0|0
    • agu musun nesin senin seviyene inecek değlim uzaaa hadii yol al

• sıkça kullandığın falan filan ,uza, yol al gibi kelimelerine bakılacak olursa benim seviye ile alakalı tespitin oldukça yanlış

sen gördüğüm kadarıyla benim seviyeye inecek değil çok çalışırsan çıkacak konum-durum-yer-seviyedesin

neyssee şimdi engeli yemeden

bu da benim sana

bu da benim sana

bu da benimmmmm sanaaaa

son sözüm olsunn

• senin soruyu google translate verdim

çevirip cevap yazam diyom

1|1
    0|0
  • aklına gleince zaman geçiriyor senle :)

0|0
    0|0
  • yeniden sana dönmek istyor açık ve net işte :)

0|0
    0|0
  • bayılıcam :(

0|0
    0|0
    • yazdıklarını anlamak mümkün değil. bak akranlarından biri kendisini ne güzel ifade ediyor. örnek almalısın link

• kıyamam :) bak şimdi tekrar sevgili olursunuz bir aya yine terk edilirsin fırsat verme sakın

• yaa gerçekten böyle bi insan yani evet çok komik ama bu olanlar bnde anlamıyorum mal bu işte :)

• çocuk seni kullanıyor arasıra:D

0|0
    0|0
  • barışmak tabi oda seni seviyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gece hayatına başlamış olması senle alakalı değil kendiyle alakalı.Ama hakkaten tercüman lazım aranızdaki konuşmalara :D

0|0
    0|0
  • kendini ne kumaşı sanıyor:):) takılmışsın bir paçavraya:) aman boşver,düzgün,mantıklı biri şu anlattıklarını yapar mı,barışmak isteyen bu tarz mı cevaplar verir.adamdaki egoya bak:) onun egoları,senin legon olsun.

0|0
    0|0
  • seni yoklamış

0|0
    0|0
    • hangi açıdan?

• geri dönecek yani:)

• sanmam senn tepkini merk etmiş ama brs dönme isteği olablr eğer onn bıraktığı gibiysen eğer duygu olark ve bunu ona hissttrdysen yok öwle onu sallamıomş gibi konştuysn bidahada uğramaz koly koly

• Bu kız ne alatıyor?

2|0
    0|0
  • içim şişti

0|0
    0|0
  • bence ciddi biri değil ama sen bilirsin istersen konuşmaya devam et ama bu şekilde her aradığında açarsan seni aramaya devam eder ama sana saygı duymaz .yani ciddi olması için aramaktan ziyade gelip seni istetmesi gerek .

0|0
    0|0
  • Hmm ;) dan sonrasını okumadım.

;) bu hareket olmamalıydı.

1|0
    0|0
Yükleniyor...