Beni ne hale koyduysa o hale gelsin istiyorum.

2,5 sene çıktık ve ayrıldk bni aldattı 3 aydır ayrıyız ve geçenelrde nuamramı istedğini önmli bşy söylecğini demişa rkdşlarıma brinden aradım bana pişman oldğunu herşeyin frklı oalcağını feln dedi ben ööyle bşy yapsın ki bna yaşattğını yaşasın gururu kalmasın istiyorum nasıl alırım acısını yardımcı olun !

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatan birine ne su verilmeli ne de yiyecek

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hahaha :D tatlım sen hangi gururdan bahsedıosun olay ne biliomusunn ttahminime göre senden sonrakı kız bunu bıraktı ve oda boşta kaldı e malum bosta kalmaması için senı arıo askm affet falan yeme bunları (:

1|0
    0|0
  • Kızım seni aldatmakla iyi etmiş hakketmişsin ben bunu anladım

0|0
    1|0
    • ala ala neden haketmişimmm !?

• hemen inandın mı

0|0
    0|0
  • Kesin uzak dur, aradaki boslugu senle kapatmak istiyo. Yumusama asla. senin iyi haberlerini duysun o yeter ona. iyi universite, iyi is, evlenmek biriyle, avrupa tatiline cikmak mesala

0|0
    0|0
  • o hale geldiğimde hissettiğim link

0|0
    0|0
  • Salla gitsin bence, tez zamanda görürüm inşallah de :D

0|0
    0|0
  • intikam al tak koluna bir erkeği çık karşısına çıldırır zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• geçmiş olsun canım olan olmuş canı acıyacak olsa zaten sevdiği insana bunu yapmazdı önce bi bunu anla . görünen o ki çocuğua önce acı çektirip sonra affetme gibi bi düşüncen var . bir adam bunu bir kere yaptıysa daha sonrakileri yapma potansiyeline her zaman sahiptir. üstelik yapıp affedildiyse çok daha rahat yapacaktır artık nasıl olsa seviliyorum affediliyorum diye . hiç ilgilenmeyip kendi yoluna bakman ona en büyük acı olacaktır. bunu unutma . sevilmeiş olduğunu hissetsin yeter

0|0
    0|0
  • ben böyle birşey yaşamıştım ama afetmedim telefon numaramı dahil bulmuş sesini duyunca direk kapattım oda bana büyük kazık atmıştı geri dönmek istedi ama yapmadım onu acı çektirmek vs yapmadım allahıdan bulsun dedim kabul edip acı çektirmek herdefasında onun yüzünü gördüğümde yaptığı aklıma gelecekti rol yapmaya çalışsamda hep boğmak isteyecektim o yüzden hiç uğraşmadım aile akrabaları dahil barıştırmaya çalıştı evlilk vs ama bitmişti benim için o gün bugündürde işim olmaz öyle briini kabul edemezdim nede ondan koca olunurdu...

0|0
    0|0
  • canı cehenneme aldattıgı şırfıntıya gitsin naşingeenn :D

0|0
    0|0
  • oltayı attı balık tutuyo keriz sende kanma ha intikam alacaksan git onla çık onun yaptığını sana yap

0|1
    0|0
Yükleniyor...