Size hoşlandığına dair ilk adım atan kız hakkında ne düşünürsünüz?

beyler size hoşlandığına dair ilk adım atan kız hakkında ne düşünürsünüz? ve bi kızı zor elde ettiğinizde mi aşık olursunuz?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Zor elde edilen her zaman daha iyidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bana öyle bişey oldu benı cok sevdigini söyledı yenı tanısmamıza ragmen ama ben saç rengini pek begenmedigim için uzun surmedı. ne düşündüğüme gelince cokda fazla iyi bakmıorum acıkcası gercekden mutevazi olan bi kız ilk basta erkege bunu soylemez..

0|0
    0|0
  • ılk adımı ben atmak ısterım ama bı kız ılk adımı atıyorsada hoslanıyorsam fazla bıseyı degıstırmez

0|0
    0|0
  • kolay elde edilen kız genellikle harcanır gider , tabi ilişkinin başlangıcından ziyade ilişki süresince kızın davranışıda önemli.

0|0
    0|0
  • Eğer Kız Size İlk Adımını Atmışsa Erkekte Anlık Androjen Salgılar ve Buda Karşı Cinsi Size Çok Güzel Göstere Bilir.

Bide Bir Kızı Zor Elde Etmişse Erkek Ona Diğerlerine Sevgililerine Göre Daha Çok Bağımlı Kalır.

0|0
    0|0
  • Ben zaten hep kızlardan bekliyorum ilk adımı :P

0|0
    0|0
  • söylerse bende ona karsı bısye hıssedıyorsam neden olmasın bıseyler..zor olan aşk söyle guzel hanı o kızı elde etmek ıcın pesınden hersey yaparsın sonunda zafere ulasırsın ya orası guzel mutluluktur.

0|0
    0|0
  • Ben tamamıyla iyi niyetli bakar, onu tanımaya çalışırım. Hemen; olmaz, arkadaş kalalım triplerine girmem..

0|0
    0|0
  • kıza bağlı..birşey diyemicem..

0|0
    0|0
  • adım neden erkekten yanlız beklenirki

0|0
    0|0
  • zor elde edersem kolay bırakasım gelmez ama kız soğuk davranırsa belli olmaz

0|0
    0|0
  • bana uzak Allaha yakın olsun, kız dediğin beğenilir

0|0
    0|0
  • keşke ilk adımı kızlar atsa

0|0
    0|0
  • bi adımda ben atarım ona bi adım bi adım derken yaklasırım iyice )::)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...