Galatasaray, Gökhan İnler ve Huntelaar transferini bitirdi deniliyor ne düşünüyorsunuz?

Melo' nun yerine Gökhan İnler monte edilecek deniliyor. Ayrıca Niasse mi Huntelaar mı? Sorusuna sanırım huntelaar transferini bitirdiği söyleniyor. Ayrıca Llronte transferi de olumsuz bir durum da hemen imza aşamasına getirilecek.

Güncellemeler:
@varyans Gızzzzz! Gel buraya çabuk. 😂

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Melo'nun boşluğunu Gökhan İnler dolduramaz Boateng-Alex Song ikilisinden biri mutlaka alınmalıdır forvete gelincek Huntelar biçilmiş kaftan yalnız sağ açığada bir adam lazım ben olsam M. United'den Valencia'yı alırdım sağ bekimizde yok Sabri gibi şizofren ile idarare edilemez gene M. United'den Rafael'i alırdım taş gibi takım olurdu ama DENGEYE kafayı bozmuş hamza ile VİZYONSUZ yönetimin bunları gerçekleştirme durumu sıfırında altında bu kafayla seneye hiç biri bu klubte kalamaz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• su futbola kafaniz nasil basiyo bee /: cok sacma -_-

0|0
    0|0
    • Senin ki cinselliğe basıyor ama :D

• Ya haha vallaha yok ya mesela birisi görüş paylaşıyor ana sayfamda şu soruya bir görüş paylaşıldı diyor merak ediyorum " ne ola ki acaba " :D diye daha sonra senin yorumunu görüyorum çıkıyorum. :D

• tabi tabi kesin oyledir :D bizde inaniyoruz :D

• Niasse gelirse kombinemi iptal ederim o derece...

0|0
    0|0
    • Valla anlaşmış dediler taraftardan korktukları için bekletiyorlarmış öyle okudum gazetelerde

• Bunun gibi sacma sapan futbolcular gelir parayi alir bir pok yapmadan gider be bencede gelmesin

• Hiçbirşey 😆

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ibrahimovic floryadaymis

0|0
    0|0
  • ikiside süper olur

0|0
    0|0
  • Gökhan faydalı olur forvete Tercihim tabii ki Huntelaar!

0|0
    0|0
  • Jem Karacan ve Birlo varken transfere gerek yok

0|0
    0|0
  • Onu bilmemde podovlski cay iciyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...