Pilates boy uzatır mı?

pilates boy uzatır mı. duruş bozukluğum var çok bilgisayar başında oturuyorum. omurgaları düzleştirerek 3-4 cm kazanabilirmiyim? boyum çok rahatsız ediyor beni

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• plates iyidir vucudu şekle sokar esnetir ve 1-2 cm uzatıyor diye biliyorum duruş bozukluklarını geçirir bende plates yapıyorum günün stresini atıyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• duruş bozukluğun için çok faydalı olur. duruş bozukluğundan kaybettiğin boyu kazanırsın pilatesle ama extradan kemiklerin uzamaz.

0|0
    0|0
  • kasları uzattığı ve duruşu düzelttiği için 3 cm e kadar uzamak mümkün

0|0
    0|0
  • duruş bozklğnu giderir ama boy konusunda brşey dyemem.

0|0
    0|0
  • duruş bozuklugu için barfiks öneririm ve evet uzatır

0|1
    0|0
  • sanmıyorum o kadar fark etmez

0|0
    0|0
  • Hayır, uzatmıyor.Sadece nasıl durman gerektiğini öğretiyor.Dik duruyorsun ona göre.

0|0
    0|0
    • çok kambur duruyorum ama boydan kaybettirmezmi bu

• basketbol veya voleybol uzatır pilates ergenlik çağını geçmemişsen 2-3 cm yardımcı olur

0|0
    0|0
    • biyolojik uzamam zor görünüyo r 21 yaşına girecem yakında ama sanki gelişimimi geç tamamlıyorum sakallar yeni çıkmaya başladı daha. basket voleybol pek işe yaramaz sanırım

• ergenlik çağından sonra boy uzaması durur

Erkekler Ne Diyor 4

• sanmıyorum uzatacağını

0|0
    0|0
  • aslında bir çok doktor ergenliğin son aşaması olarak sakal çıkma durumuna bakıyorlar bu yüzden belki az da olsa uzama ihtimalin var ama bu 3-4 cm geçmez heralde

olmadı dediğin gibi platesin bu konuda fayda sağladığını 3 cm civarında bir fark yarattığını söylüyorlar omurga dikleşiyor ve omurlar arası açılıyor

0|0
    0|0
  • malesefinggg

0|0
    0|0
  • Benim boy 1.93 bi halta yaradığı yok .

0|0
    0|1
Yükleniyor...