Ya nasıl kurtulacağım ben bundan?

Eski sevglim sürekli arıyo. Telefonu açmayınca da evine gelrm diyo mecbur açmak zorunda kalıyorum . Unutmucam seni vazgeçmicem kızm sok bunu kafana deyp duruyo. Yapıştı sülük gibi nasıl kurtulcam ben bundan. Şuan hayatımda biri yok ama olursa o kişiye zarar verecgni düşünyrm. Ne ypmalymmm

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• İlk yapacağın şey KORKUNU YEN

ikinci yapacağın şey NUMARANI DEĞİŞTİR

ücüncü yapacağın şey SOSYAL MEDYALARINI DONDUR

dorduncu yapacağın sey MSN dahil heryerde blokla

besinci yapacağın şey KARŞINA ÇIKTIĞINDA SADECE SALDIR insanlar seni korur.

bırak konu bu sekilde karakolluk olsun , yazılsın cizilsin.

Bu bir taciz ...

O psikopat rolunde ise , sen daha psikopat davran ve dişin göster, ele geçmiş keklik

durumundan kendini kendi gözünde çıkar. Zira bunun ne isteyeceğini ve yapacağını

seni de nasıl mahkum etmeye çalışacağını çok iyi biliyorsun ve gerek duyuyorsan

gizli şikayet ile savcılığa başvur. Gizli şikayete karşı tarafın avukatı bile erişemez ama

göstereceğin deliller ile güzel bir resmi ihtar , durmazsa da 12 14 yıl içeri aldırman

mumkun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu nasıl birşey ya? eski sevgilim diyorsan hayatında durmaması gerekir. ne alakası var hala muhabbettesiniz.

0|0
    0|0
    • ya ben knuşmak istemyrm. Canı isteynce arıyo açmazsan evine gelrm diyo npm mecbur açmak zorndaym tek başıma yaşamyrm sonuçta aileme karşı zor durmda kalcm. Güzellkle anlatmaya clşyrm anlamıyo bagırınca oda bagıyo tam vazgçti sanıym yine aryo 1 ay snraa yada uzaktn takip edyo benii

• ailesnlee knuşcam byle giderse

• bence de bunu yap

• saçma sapan ne idüğü belirsiz adamlarla sevgili olup ondan sonra burda ağlıyosunuz arkadaş. senin gibi kaç tanesi yazıyo böyle. ailenden saklmayacaksın bunu.o psikopata da savcılığa gidicem aileme söyleyecem gibi şeyler diycen. bizahmet de face meys hepsini dondurup numaranı değştircen.

0|0
    0|0
  • polisi ara bence bulaşma...

0|0
    0|0
  • bak gel genç kız cahilliğine düşme sen ailenle muhakkak paylaş korkma bişey demezler seni korurlar ailenden başka kime sığınacaksın

0|0
    0|0
  • ya sen benle bi çıksana bakalım napabiliyo :) çok severim böyleleriyle ugraşmayı çokta dövmüşüzdür yani, bence korkma ve hayatı sana zindan ederim seni şikayet ederim de, ve ailenede söyle yoksa bu gibilerin dişleri eline verilmeden adam olmaya niyetleri olmaz, bunların anlayacagı tek şey şiddet, yakınında tanıdıgın erkek arkadaşların varsa söyle zaman geçtikce daha saplantı yapacaktır, tekrar söylüyorum , bunların agzını yüzünü dagıtmadıkca adam olmazlar tecrübeyle sabittir.

0|0
    0|0
  • Savcılığa git suç duyurusunda bulun..%85 çözülür..

0|0
    0|0
  • ISTIRACAK KOPEK DISINII GOSTERMEZ DERLER...SEN O NE KADAR SERT YAPARSA KARSILIGINI VER BAK NE OLACAK

0|0
    0|0
  • sevgilin kaç yaşında SEN kaç yaşındasın .. yakın yerlerdemisiniz.. oturun konuşun..

0|0
    0|0
  • çok seviyor olabilir

0|0
    0|0
  • dişini gösteren köpek ısırmaz gelemez o korkar çekinir seni korkutmaya çalışıyor

0|0
    0|0
  • geç olmadan ailenle paylaşmalısın.

0|0
    0|0
    • sylyrm anneme ama bişy olmaz diyo. Diğerleryle de paylaşamam

• napcam pekiii

• mutlaka yakınlarından biri ile paylaşmalısın annen dışında.

• şikayet et savcılığaa

0|0
    0|0
  • uzak dur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zamanında ben de yaşadım bunları! Cahildim korkuyodum ama şimdi olsa var ya gtünden kıl alırım onun.

Gel lan sıkıyosa de ve başka hiç bir şey yazma! Evinize gelirse de polisi arar haneye tecavüzden şikayetçi olursun. Adam olsun , haddini bilsin herkes ;)

0|0
    0|0
  • ah bana bunu yapacakti ki :)

0|0
    0|0
  • beni tehdit ediyosun seni savcılığa şikayet ederim de hatta annen konuşsun ya da eğer ailenin haberi yoksa bu durumu anşlayışla karşılayabilecek bir abi erkek kardeşin ve ya akraban varsa onlar konuşsunlar sahipsiz sanmasın seni

0|0
    0|0
    • istedğni yap ister dövdür ister öldürttür diyoo

• sen onun öyle demesine bakma senin gözünü çok korkutmuş

• benimde eski sevglm öyleydi.hatta daha falzsaını yapardı...sonra ona döndüm bu defa o benden vazgeçti..ondan kurtulmak istyorusan onu çokkk sev...eminim kaçar gider...çünkü benm esk erk.arkadaşımda. peşimden çok ama çok koştu.evime kadar hata işime bile geldi..takip ediyordu.başkasıyla kouşursam (erkek)öldürüm derdi...sonra 1 ay sessiz kaldı tekrar aradı beni bende tamam beraber olalım dedim bu sefer o vazgeçtii.sen kaçtıkça o kovlayacaktır...

0|0
    0|0
    • Onuda yaptm ama onda ters etki yaratıyo benm ona yaklaştıgmı görünce daha mutlu oluyo daha çok bağlanıyo hergn aşık olmaya başlyrm sana diyodu. Nasıl bi psikopat anlamadm yani dışardan gören mulaym bişey sanaar

• hmm...büyük hata...umarım kurtulursun...

• umarımmm

Yükleniyor...