Sevdiğim kızın en yakın arkadaşımı sevdiğinden şüpheliyim

1-2 hafta öncede böyle bi düşüncem vardı sonra saçma olduğunu anladım ama son 2 gündür en yakın arkadaşımla oldukça yakınlar ama gerçekten baya yakınlar benimde hayallerim soldu.Bi çözüm bulun arkadaşlar

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• git en yakın ark ına kızı sewdiğini söyle. bizim nesilde böyle durumda kim sewdiğini söylerse diğeri aradan çekilirdi. o ztn sen hoşlandığın için kıza ters yapar mesafe koyar.kız da elemandan soğur sana sığınır.hem işin kolaylaşır hem böyle için içini yemez

0|0
    0|0
    • Biliyor arkadaşım zzaten

• rica ederim aga. böyle şeylerde yaptıklarına değil yapmadıklarına pişman olursun. erkenden önlemini al derim. zor durum valla senin yerine koyuyorum da kendimi. inş. mutlu olursun ne diyim

• Aynen çok zor durum inşallah mutlu olurum sende mutlu olursun umarım

Kızlar Ne Diyor 6

• Onların arasında birşey olmadan önce elini çabuk tut ve kıza açıl.. Yoksa birdaha hiç açılamayabilirsinnn

0|0
    0|0
    • En yakın arkadaşım biliyor ama oldukça yakın davranıyor

• Acayip derecede kıskanıyorum açılmak herşeyden çok istiyorum ama korkuyorum kaybetmekten

• zaten sahip olamayacaksın böyle gidersede

• Yakın arkadaşınıza samimi davranmasından hoşlanmadığınızı söylediniz mi kendisine.

0|0
    0|0
    • Yok o benim sevdiğimi bile bilmiyor ama büyük ihtimal anlamıştır en yakın arkadaşımla konuşurken yakınlaşırken gerçekten çok kötü moralim bozuluyor ağlayasım geliyor

• kızın haberi yokki sevdiğinden

• birbirlerinden hoşlanıyorlarsa yapacak birşey yok ama.

• böyle süphe ile ömür mü geçer ya kızla konuş acık acık duruma görede karar ver

0|0
    0|0
  • senin sevdiğinden haberdar mı bu kız

0|0
    0|0
  • Ne derece bi yakınlık açsana biraz

0|0
    0|0
    • Ya acayip yakınlar her zaman konuşuyorlar sonra birbirleriyle bişeyler paylaşıyorlar benlede yakın ama o kadar yakın değil

• uzak dur artık

0|0
    0|0
    • Ah ah uzak durmak istiyorum kaçıyorum resmen ondan ama olmuyor yapamıyorum ya yapamıyorum of of

Erkekler Ne Diyor 1

• Güvene şüphe düştüyse artık hayır gelmez o ilişkiden

0|1
    0|0
Yükleniyor...