Bayern münih'in mi kadrosu iyi Fenerbahçe'nin mi?

Bayern münih'in mi kadrosu iyi Fenerbahçe'nin mi?

Fenerbahçe: volkan, gökhan, kjaer, alves, caner, topal, meireles/alper, diego, sow, nani, van persie

Bayern münih: neuer, lahm, boateng, benatia, alaba, xabi alonso, bastian şıwanştayger, götze/müller, robben, ribery, lewandowski

• Fenerbahçe'nin kadrosu iyi
    50% (1)25% (5)27% (6)Oy Ver
  • Bayern münih'in kadrosu iyi
    50% (1)75% (15)73% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• bayern ve fener maç yapsa bayern en az 3 gol fark atar

0|0
    0|0
    • ilhan ekşioğlu açıkladı persie bitti ortasaha transferine yogunlaşalım diye ve ortasaha için en büyük aday ramirez fener bu kadroyla avrupanın dev takımlarının heposiyle kafa kafaya oynar

• bak şimdi yeni kadro kuruldu zaten illa ön elemeyi geçicez diye bişey iddia etmiyor ne yönetim ne fenerli taraftarlar çünkü uyum süreci var. ama bu sene fener kesin şampiyon olur ve clde çok büyük işler yapıcaktır düşün ilhan ekşioğlu persie transferi bitti şimdi ortasaha bakalım dedi ve en büyük adayda ramirez

• kardeş sen kadrodaki isimler üsütünden yorum yapıyorsun şuanda takım otturur mu otturmaz mı zamanla görecez. cok iddaalı konusmanın anlamı yok futbolda ne olacağı belli olmaz

Kızlar Ne Diyor 1

• Guzel soru 😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ahahahaha sesli güldüm herhalde bayernın a2 takımıyla karşıaltıracağına bayernı yanlışlıkla yazmışsın :)

0|0
    0|0
    • aynen yani fenerin kadrosu valencia porto benficadan iyimi acaba bu şahsa göre merak ettim

• iyi gibi görünsede sahada bakalım iyi oyuncualr almakla olmuyo bu işler bak dıego kalıtelı ama fenerde topa vurmasını bile bilmiyor önemli olan kadro ruhu oluşturmak bence süper lig kalitesinde bir takım sadece

• fener çok güçlü kadro kurdu şimdi ortasaha arıyorlar ve ramirez ismi konuşuluyor birtanede ortasaha aldılarmı süper lige çok fazla gelir fenerbahçe takımı bence her takımla kafa kafaya oynar

• Ilk önce şaka falan sandım ama meğerse ciddi ciddi sormuş hahaha

0|1
    0|0
  • Ruyanizda bile ruya goruyorsunuz mk

0|0
    0|0
  • güldürdün yav:)))
    bari bu fenev bu adamlara yazık etmese...

0|0
    0|0
  • midilliyle at yarıştırılır mı?

0|0
    0|0
  • kafayı mı yedin :D

0|0
    0|0
    • ne alaka?

• fener bu kadroyla her takımla kafa kafaya oynar

• valla kanka inşallah dediğin gibi olur, türkiyenin sıralaması yükselir avrupa piyasasında adımız falan daha çok duyulur.

• Tamam fenerin iyi kadrosu oldu ama münihle kıyaslamak saçmalık bence :D

0|0
    0|0
    • neden?

• bak şimdi yeni kadro kuruldu zaten illa ön elemeyi geçicez diye bişey iddia etmiyor ne yönetim ne fenerli taraftarlar çünkü uyum süreci var. ama bu sene fener kesin şampiyon olur ve clde çok büyük işler yapıcaktır düşün ilhan ekşioğlu persie transferi bitti şimdi ortasaha bakalım dedi ve en büyük adayda ramirez

• Kesin diye birşey yok futbol takım oyunu yoksa her sene real madrid avrupa sampiyonu olması lazım... Fener büyük oynuyor ya batacak ya cıkacak...

• bayern abi fenerbahçeliyim ama adamlarda efsane oyuncular var

0|0
    0|0
  • Münih iyi

0|0
    0|0
  • Fenerin iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...