Kızlarda kaslı bacak?

ben çocukken çok bisiklet sürüyordum neredeyse 14 yaşıma kadar ve üst bacak yapımda bilmiyorum bisiklet sürmektenmidir kas oluşmuş kısa giyince falan hiç hoş durmuyor kasları incenin bir yolu varmı?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• kaslı olmak iyidir bence kaslı olmaktan çekinme aksine gurur duy

0|0
    0|0
    • kalın gösteriyormuş gbi geliyor bence kas bilmiyorum ben cıtı pıtı bacaklarıı daha beğeniyorum

• çıtı pıtılık iyidir ama kasta iyidir sanırım halen bisiklet sürmüyorsun ya da bacakları kaslandıracak spor yapmıyorsundur eee yapmıyorsan kaslar zamanla erir tabi bacağın yağ tutmasınıda engeller ve ilerleyen yaşlarda süper bacakların olur. kısaca üzülme bu yüzden bence diğer kızlara göre kat kat avantajlısın bu halinle

Erkekler Ne Diyor 7

• Kime göre hiç hoş durmuyor?
    Bana göre gayet hoş duruyor.. Arayıp da bulamadığım şey.. Sizin sayınız artmalı.. ;)

0|0
    0|0
  • Ben spor ile ilgili olan bayanları daha sağlıklı bulurum ve çok hoşuma gider bence kendin ile barışık ol ve bacaklarını saklama :)

0|0
    0|0
    • :) teşekkür ederim

• ya gerçekten insan kendini salmamalı hele bu genç yaşlarda :) mesela ben aynaya baktığımda vücudumu, kendimi güzel görmek benim için her şeyden daha önemli :)

• Evett baklavalarım var-dı 😄 badyi bırakınca kayboldu ama mekik şınav ayrobik ip atlama var göbeğe uyuz oluyorum aynaya bakınca düz bir katın benim icin mutluluk kaynağı :)

• bence kadınlarda bacakta kas olması çok daha iyi :))

0|0
    0|0
    • sütun gibi durmuyor o zaman bacak :/

• Nasıl olduğunu bilmiyorum ama benim için kaslı daha iyi

• Kız dediğin narin zarif olacak.

Ne o roberto carlos gibi bacaklar iyyy erkekmisin oglum sen la

0|0
    0|0
  • kas oldugunu sanmıyorum yağdır o

0|0
    0|0
    • hayır kaslı özellikle üst bacakta kas çıkıntısı var o hoşuma gitmiyor

• işte herkesin beğenisi farklı bende çıtı pıtı bacakları çok seviyorum :/

• o. zmn bol diyet ve koşu yap

• Onun kararını erkek arkadaşın versin bırak

0|0
    0|0
  • Biraz kilo al... Hala bisiklet sürüyormusun?

0|0
    0|0
    • hayır asla fitnessta bile bisiklet sürmüyorum atlıyorum onu :D kilo alırsam bacaklarım daha kalınlaşmazmı?

• demesi kolay özeniyor insan :D

• Aslında sadece foto atsan daha mantıklı yorum yapabilirdik bence çünkü şimdi kasları görmeden net birşey söylemem mümknü değil

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...