Squat yaparken popomun değil sadece bacaklarımın çalıştığını hissediyorum. Olması gereken bu mu?

Evet squat yaparken sadece bacaklarımın çalıştığını hissediyorum. Olması gereken bu mu?

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• Demek ki yanlış yapıyorsun

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Popo yoksa normal.

1|0
    0|0
  • Popo aşağıda köprü pozisyonda. Popoyu aşağı sal kaldır dah etkili olur sonra ağırlık koymaya başla gobeğine

1|0
    0|0
  • bacak evet ama bununla birlikte tüm vucutta çalışır popo mopo değil yani tamam :)

1|0
    0|0
  • squat esas itibariyle zaten bacak hareketidir, etkilediği ikincil kas grubu popodur.

1|0
    0|0
  • nasıl yaptığından giydiğin ayakkabıya kadar etkiler çalıştırdığı bölge squat egzersizinin

1|0
    0|0
  • demekki yapamıyorsun :D :D

1|0
    0|0
  • devam et oraya da faydası oluyor etkisini görünce hoşuna gitmeye başlayacak :) 92+ ve yuvarlak bir kalça olana kadar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zaten aslinda squat bacak hareketi. Üst bacak kaslarina daha cok etki ediyor ama kalcayi 2. Grup olarak etkiliyor. Eger dogru yapiyorsan ikisininde yandığını hissetmen lazim. Kolay gelsin. Bu arada bel şekline dikkat et , eger dikkat etmezsen sakatlanmalara bile yol aciyor.

1|0
    0|0
  • üst bacağım kopacak gibi oluyor zaten 1 senedir yapıyorum etkisi fena :)

1|1
    0|0
  • Squatin ilk etkiledigi bolge bacaklar diye biliyorum

1|0
    0|0
  • Olabilir, popo kasların güçlüyse zorlandığını hissetmezsin bile. Squatı yanlış yapacağını sanmam çok basit bir hareket yani.

1|0
    0|0
Yükleniyor...