Sizce galatasaray ne kadar ünlü bir spor kulübü?

-dünyaca ünlü
-kıtasal ünlü (avrupa)
-ulusal
ve özellikle avrupada bir real madrid-barcelona-chelsea-b. münih kadar tanınıyormudur sizce

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• onlar kadar değil tabi ama bir çok şey var yaa galatasaray ile ilgili çok fazla en hafifinden arda galatasaraylıydı, morinho fatih terimin arkadaşı, fransanın resmen tanıdığı spor kulübü, süper kupayı kazanan tek türk kulubü süper kupa ile ilgili genel bir araştırma yapanların görebileceği bir kulüp, messi galatasaraylı, avrupa maçlarına en çok çıkan türk kulubü bu da onun için bir artıdır

0|0
    0|0
    • ayrıca şu anda futbol kalitesi olarak kendi seviyesinde olan takımlara sosyal medya da fark atmış durumda

• abi yazdım google ye 1 tane sonuç çıkmadı inanırmısın o yzden link at dedim

• orasını artık bilemiyoru bilemiycem benim görüdğüm her tarafta ntv spor da konuşulmuştu bütün spor magazin gazeteleri siteleri kanlları en az bir defa bu ünlü oyuncular hangi türk takımlarını tutardan bahsetmişlerdi

Kızlar Ne Diyor 4

• Uc buyuklerin hepsi ünlü.

0|0
    0|0
  • Kıtasal ünlü.

0|0
    0|0
  • real kadar ünlü değil bir tık aşağısı belki

0|0
    0|0
  • Sadece ergenler tarafından ünlü. (Kızmayin :( :D)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Dunyaca ûnlu Türkiyeden en taninan takim bu acik ve net.

0|1
    0|0
  • şu an Türkiyenin en fazla tanınan takımı beşiktaş. Sebepleri çok basit.

- Beşiktaş okadar akıllı davrandıki Türkiyede 13 milyon lol oyuncusu olduğunu duyunca beşiktaş diye bir takım oluşturdu ve nerdeyse 2-3 milyon taraftar daha kattı beşiktaşa. ve beşiktaş lolde şu an avrupa şampiyonu oldu. tüm dünya beşiktaşı lolde tanıdı şu an . lol oynayanlar bilir

0|0
    0|0
  • Galatasaray bir avrupa genelinde tanınan bir kulüp geçmişiyle camiasıyla dünyanın en büyük taraftar oluşumu ultraslan ile birlikte ☺

0|1
    0|0
  • O saydığın takımlar kadar tanınmıyordur belki de Turkiyeden dünyada en ünlü takımdır GALATASARAY

0|0
    0|0
  • Tanınıyordur

0|0
    0|0
  • Dünyaca ünlü.

0|0
    0|0
  • tanınıyorda boş tanınıyor

0|0
    0|0
  • çok ünlü